Szkoła językowa Tychy - Best Centrum

1 z 3 najlepszych szkół językowych w Polsce

DLACZEGO BEST?

Nasza szkoła w liczbach

Nasze metody

Dostosujemy metodę do Twoich potrzeb.

Znajdź z nami wspólny język

sprawdź czego możemy Cię nauczyć online

AKTUALNOŚCI

Sprawdź, co nowego
w naszej szkole!

Tutaj  znajdziesz informacje o najświeższych wydarzeniach z życia naszej szkoły, promocjach i rabatach, które przygotowaliśmy dla naszych studentów oraz  inne ważne informacje. Śledź nasze aktualności i bądź na bieżąco.

TEDDY EDDIE – Angielski dla 2-7 latków – kursy i lekcje pokazowe!

Zapraszamy na lekcje pokazowe i kurs Teddy Eddie w Tychach i Bieruniu. Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

25/06/2024

ZAPISY NA NOWY ROK 2024/2025 z RABATEM od 300zł

SZALONA PROMOCJA “WCZESNY ZAPIS” na KURSY GRUPOWE stacjonarne i online w ROKU SZKOLNYM 2024/2025 już trwa! Zyskaj nawet 300zł

07/05/2024

“Konwersacje Przez Wakacje” czyli konwersacyjne KURSY WAKACYJNE

Wakacje to czas odpoczynku, jednak nie oznacza to przerwy w nauce języków, bo i ona także może być odpoczynkiem, zwłaszcza jeżeli skupimy się na tym, co najbardziej interesujące i przydatne w danym języku. Właśnie w taki sposób skrojone zostały nasze KURSY WAKACYJNE, która stały się już niemal tradycją wśród naszych wakacyjnych kursantów.

06/05/2024

TELC B1-B2 – Egzamin z polskiego / Polish Exam / сертифікат

Egzamin międzynarodowy TELC B1/B2 odbędzie się w BEST CJO w Tychach w dniu 29.09.2024 o 10:00. Zapisy do 03.09.2024. Koszt 899zł.

06/05/2024

Best w Pszczynie świętuje 20-lecie !!!

Best Centrum Języków Obcych oddział w Pszczynie obchodzi 20-te urodziny. Z tej okazji ogłaszamy konkurs plastyczny. Nie przegap! Rozdajemy 20 nagród na 20-lecie.

22/04/2024

OSTATKI w BEST CJO – miesiąc nauki tylko 250zł

Do końca roku szkolonego zostało tylko 1-3 miesiące. W tym czasie można się dopisać na dowolny kurs w BEST CJO za jedynie 250zł/miesiąc.

15/04/2024

więcej aktualności

Szkoła językowa – Tychy i okolice

Marzy Ci się wyjazd do innego kraju, jednak bariera językowa jest tym, co skutecznie Cię powstrzymuje przed realizacją tego marzenia? A może chcesz przypomnieć sobie język, którego dawno nie używałeś lub też rozpocząć przygodę z czymś zupełnie nowym? W takim razie jesteś w najlepszym miejscu. Nasza szkoła językowa Tychy jest tym, czego szukasz! Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w efektywnej nauce języków obcych. Możesz wybierać spośród wielu wariantów kursów, aby wybrać ten, który jest najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Nasza oferta kierowana jest nie tylko do dorosłych, lecz także do dzieci i młodzieży. W końcu na naukę języków obcych nigdy nie jest za wcześnie ani za późno! Mieszkasz w Tychach lub w okolicy? Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty!

Jakie kursy oferuje szkoła językowa Tychy?

Nasza szkoła językowa Tychy to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Mnogość dostępnych kursów, godzin zajęć, języków oraz wariantów nauczania sprawia, że bez trudu wybierzesz najlepszą opcję. U nas nauczysz się m.in. języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, czeskiego, rosyjskiego, norweskiego oraz szwedzkiego. Prowadzimy również naukę języka polskiego dla osób, które przybyły do nas z zagranicy. Uczymy grupowo oraz indywidualnie, mamy także możliwość nauki online. Organizujemy kursy dla młodzieży przygotowujące do egzaminów 8-klasistów oraz do matury, a także zajęcia dla dorosłych przygotowujące do egzaminów międzynarodowych. Warto wspomnieć także o naszej ofercie powstałej z myślą o najmłodszych, takich jak Teddy Eddie, Disney English czy Kiddo. Mogą w nich brać udział już maluchy od 2 roku życia.

Szkoła językowa Tychy – sprawdź co nas wyróżnia?

Co sprawia, że szkoła językowa Tychy będzie odpowiednim wyborem właśnie dla Ciebie? Zróżnicowana oferta to zdecydowanie jeden z naszych atutów, jednak nie jedyny. W naszych placówkach zatrudniamy wyłącznie lektorów z powołania, którzy do każdego kursanta podchodzą w sposób indywidualny. Wykazują mnóstwo zaangażowania, zrozumienia oraz wsparcia na każdym etapie nauki. Możesz mieć zatem pewność, że trafisz w dobre ręce! W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne i innowacyjne metody, które sprawiają, że nauka języka obcego staje się przyjemnością.

Szkoła językowa Tychy – zainwestuj w siebie

Czas oraz pieniądze poświęcone na swój własny rozwój nigdy nie są stracone. Inwestycja w siebie jest najlepsza, jakiej możesz dokonać. Znajomość języków obcych jest w obecnych czasach podstawą. Jeśli więc czujesz, że masz nad czym pracować – szkoła językowa Tychy z pewnością Ci pomoże. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, prowadzonych kursów lub stosowanych metod nauczania? Skontaktuj się z nami, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!