1 z 3 najlepszych szkół językowych w Polsce

Kursy stacjonarne

Kursy online

Kup kurs online

Egzaminy

DLACZEGO BEST?

Nasza szkoła w liczbach

lat doświadczenia

przeszkolonych kursantów

języków świata

lektorów

znaków jakości

wyszkolonych firm

Nasze metody

Dostosujemy metodę do Twoich potrzeb.

Znajdź z nami wspólny język

sprawdź czego możemy Cię nauczyć online

AKTUALNOŚCI

Sprawdź, co nowego
w naszej szkole!

Tutaj  znajdziesz informacje o najświeższych wydarzeniach z życia naszej szkoły, promocjach i rabatach, które przygotowaliśmy dla naszych studentów oraz  inne ważne informacje. Śledź nasze aktualności i bądź na bieżąco.

W dniach 08.06 (cz) do 11.06 (n) szkoła BEST CJO jest nieczynna.

W tym okresie wszystkie zajęcia na terenie szkoły oraz grupowe online nie odbywają się. W sobotę w Tychach wyjątkowo zapraszamy grupy pana Kamila Iwaniaka, które odrabiają zajęcia (wejście tylko od strony Kopernika) . Zajęcia w firmach i indywidualne online odbywają się wg własnego harmonogramu. Wszystkich na zajęcia zapraszamy ponownie od poniedziałku 12 czerwca 2023.

Życzymy udanego długiego weekendu.

06/06/2023

“Konwersacje Przez Wakacje” czyli konwersacyjne KURSY WAKACYJNE

Wakacje to czas odpoczynku, jednak nie oznacza to przerwy w nauce języków, bo i ona także może być odpoczynkiem, zwłaszcza jeżeli skupimy się na tym, co najbardziej interesujące i przydatne w danym języku. Właśnie w taki sposób skrojone zostały nasze KURSY WAKACYJNE, która stały się już niemal tradycją wśród naszych wakacyjnych kursantów.

05/06/2023

Promocja WCZESNY ZAPIS na rok 2023/2024 z RABATEM 300zł !

SZALONA PROMOCJA “WCZESNY ZAPIS” na KURSY GRUPOWE stacjonarne i online w ROKU SZKOLNYM 2023/2024 już trwa! Zyskaj nawet 300zł!

16/05/2023

Zdaj egzamin międzynarodowy w BEST CJO

RUSZYŁY ZAPISY NA EGZAMINY MIĘDZYNARODOWE w BEST CJO – Potwierdź swoją znajomość języka obcego uznawalnym certyfikatem – zdaj egzamin i wzbogać swoje CV, zawalcz o swoją przyszłość (lepsza praca, studia zagraniczne, nowe kwalifikacje np. urzędnik mianowany, pilot wycieczek, nauczyciel przedszkolny, lektor w szkole językowej, doktorat itp.) – to wszystko daje certyfikat międzynarodowy !!!

21/04/2023

BEST CJO zostaje Centrum Egzaminacyjnym PEARSON ONLINE

Miło nam poinformować, że BEST CJO uzyskał status CENTRUM EGZAMINACYJNEGO PEARSON ONLINE i od dziś w swoim portfolio egzaminów międzynarodowych mamy także egzamin PEIC-Pearson English International Certificate (znane także jako PTE) z języka angielskiego na poziomach od A1 do C2 w wersji online (do zdania z domu lub z biura).

20/04/2023

Zapisz się na darmowe EGZAMINY PRÓBNE w BEST CJO

Zapraszamy kursantów na egzaminy próbne z LC IESOL B1, PEIC B2 (PTE), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), TELC Niemiecki B1 i B2, TELC Polski B1-B2 oraz MATURA i Egzamin 8-klasisty. Dla kursantów grup egzaminacyjnych BEST CJO egzamin jest bezpłatny.

14/03/2023

JĘZYK POLSKI – NOWE KURSY dla obcokrajowców Z RABATEM 500ZŁ!

Od marca zapraszamy na nowe kursy z języka POLSKIEGO na poziomie A1.1, A1.2, A2.2 i B1.2. Tylko do końca lutego obowiązuje rabat aż 500zł !!!

21/02/2023

Jesteśmy na podium! BEST CJO w TOP 3 najlepszych szkół w Polsce!

Mamy to !!! BEST Centrum Języków Obcych awansował na podium. Jesteśmy na 3 miejscu w prestiżowym rankingu Book of Lists 2020/2021 wydawnictwa Warsaw Business Journal. A to oznacza że jesteśmy jedną z trzech najlepszych szkoł językowych w Polsce. No i nadal pozostajemy numerem 1 na Śląsku!

06/05/2022

Zapisz dziecko na ANGIELSKI dla 2-7 latków z misiem Teddy Eddie!

Zapraszamy na lekcje pokazowe i kurs Teddy Eddie w Tychach, Bieruniu i Czechowicach-Dziedzicach. Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

05/05/2022

Kursy językowe z dofinansowaniem do 80% z UE dla pracowników!

Jako właściciel firmy chciałbyś podnieść kwalifikacje zarówno swoje, jak i swoich pracowników oraz chętnie skorzystałbyś z dofinansowania UE? BEST CJO wraz z Bazą Usług Rozwojowych wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Już teraz Ty i Twoi pracownicy mogą otrzymać aż do 80% dofinansowania na kursy językowe w BEST CJO. Pomożemy załatwić wszelkie formalności zapraszamy.

15/04/2022