Szkoła językowa Tychy - Best Centrum

1 z 3 najlepszych szkół językowych w Polsce

DLACZEGO BEST?

Nasza szkoła w liczbach

Nasze metody

Dostosujemy metodę do Twoich potrzeb.

Znajdź z nami wspólny język

sprawdź czego możemy Cię nauczyć online

AKTUALNOŚCI

Sprawdź, co nowego
w naszej szkole!

Tutaj  znajdziesz informacje o najświeższych wydarzeniach z życia naszej szkoły, promocjach i rabatach, które przygotowaliśmy dla naszych studentów oraz  inne ważne informacje. Śledź nasze aktualności i bądź na bieżąco.

Zdaj egzamin międzynarodowy w BEST CJO

RUSZYŁY ZAPISY NA EGZAMINY MIĘDZYNARODOWE w BEST CJO – Potwierdź swoją znajomość języka obcego uznawalnym certyfikatem – zdaj egzamin i wzbogać swoje CV, zawalcz o swoją przyszłość (lepsza praca, studia zagraniczne, nowe kwalifikacje np. urzędnik mianowany, pilot wycieczek, nauczyciel przedszkolny, lektor w szkole językowej, doktorat itp.) – to wszystko daje certyfikat międzynarodowy !!!

12/04/2024

Zapisz się na darmowe EGZAMINY PRÓBNE w BEST CJO

Zapraszamy kursantów na egzaminy próbne z LC IESOL B1, PEIC B2 (PTE), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), TELC Niemiecki B1 i B2, TELC Polski B1-B2 oraz MATURA i Egzamin 8-klasisty. Dla kursantów grup egzaminacyjnych BEST CJO egzamin jest bezpłatny.

06/03/2024

POLSKI dla obcokrajowców * Polish Language Courses for Foreigners * Курси польської мови для іноземців

PROMOCJA  !! / SPECIAL OFFER !! / ОСОБЛИВА ПРОПОЗИЦІЯ !!

25/01/2024

Aż 50% rabatu na Noworoczne Postanowienia

Przyjdź na lekcje pokazową do wybranej grupy i podejmij decyzje w 48H, a kurs dla Ciebie będzie tańszy aż o 50%. W promocji kursy grupowe w Tychach, Pszczynie, Bieruniu i online.

20/01/2024

Egzamin TELC z języka polskiego B1-B2 / TELC Polish Exam B1-B2

Egzamin międzynarodowy TELC B1/B2 odbędzie się w BEST CJO w Tychach w dniu 04.03.2024 o 10:00. Zapisy do 11.02.2024. Koszt 899zł.

19/01/2024

Jesteśmy na podium! BEST CJO w TOP 3 najlepszych szkół w Polsce!

Mamy to !!! BEST Centrum Języków Obcych awansował na podium. Jesteśmy na 3 miejscu w prestiżowym rankingu Book of Lists 2020/2021 wydawnictwa Warsaw Business Journal. A to oznacza że jesteśmy jedną z trzech najlepszych szkoł językowych w Polsce. No i nadal pozostajemy numerem 1 na Śląsku!

06/09/2023

więcej aktualności

Szkoła językowa – Tychy i okolice

Marzy Ci się wyjazd do innego kraju, jednak bariera językowa jest tym, co skutecznie Cię powstrzymuje przed realizacją tego marzenia? A może chcesz przypomnieć sobie język, którego dawno nie używałeś lub też rozpocząć przygodę z czymś zupełnie nowym? W takim razie jesteś w najlepszym miejscu. Nasza szkoła językowa Tychy jest tym, czego szukasz! Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w efektywnej nauce języków obcych. Możesz wybierać spośród wielu wariantów kursów, aby wybrać ten, który jest najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Nasza oferta kierowana jest nie tylko do dorosłych, lecz także do dzieci i młodzieży. W końcu na naukę języków obcych nigdy nie jest za wcześnie ani za późno! Mieszkasz w Tychach lub w okolicy? Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty!

Jakie kursy oferuje szkoła językowa Tychy?

Nasza szkoła językowa Tychy to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Mnogość dostępnych kursów, godzin zajęć, języków oraz wariantów nauczania sprawia, że bez trudu wybierzesz najlepszą opcję. U nas nauczysz się m.in. języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, czeskiego, rosyjskiego, norweskiego oraz szwedzkiego. Prowadzimy również naukę języka polskiego dla osób, które przybyły do nas z zagranicy. Uczymy grupowo oraz indywidualnie, mamy także możliwość nauki online. Organizujemy kursy dla młodzieży przygotowujące do egzaminów 8-klasistów oraz do matury, a także zajęcia dla dorosłych przygotowujące do egzaminów międzynarodowych. Warto wspomnieć także o naszej ofercie powstałej z myślą o najmłodszych, takich jak Teddy Eddie, Disney English czy Kiddo. Mogą w nich brać udział już maluchy od 2 roku życia.

Szkoła językowa Tychy – sprawdź co nas wyróżnia?

Co sprawia, że szkoła językowa Tychy będzie odpowiednim wyborem właśnie dla Ciebie? Zróżnicowana oferta to zdecydowanie jeden z naszych atutów, jednak nie jedyny. W naszych placówkach zatrudniamy wyłącznie lektorów z powołania, którzy do każdego kursanta podchodzą w sposób indywidualny. Wykazują mnóstwo zaangażowania, zrozumienia oraz wsparcia na każdym etapie nauki. Możesz mieć zatem pewność, że trafisz w dobre ręce! W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne i innowacyjne metody, które sprawiają, że nauka języka obcego staje się przyjemnością.

Szkoła językowa Tychy – zainwestuj w siebie

Czas oraz pieniądze poświęcone na swój własny rozwój nigdy nie są stracone. Inwestycja w siebie jest najlepsza, jakiej możesz dokonać. Znajomość języków obcych jest w obecnych czasach podstawą. Jeśli więc czujesz, że masz nad czym pracować – szkoła językowa Tychy z pewnością Ci pomoże. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, prowadzonych kursów lub stosowanych metod nauczania? Skontaktuj się z nami, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!