Wynajem sal - Best Centrum

Centrum konferencyjne BEST CJO w Tychach

BEST Centrum Języków Obcych dysponuje nowoczesnymi pomieszczeniami szkoleniowymi o całkowitej powierzchni ponad 450 m kw. Specjalnie na potrzeby Państwa konferencji, warsztatów, czy szkoleń Centrum udostępnia dużą salę konferencyjną o powierzchni 50 m kw. mogącą pomieścić do 80 uczestników.

Sale konferencyjne

Zmiany aranżacji przestrzeni konferencyjnej umożliwia przesuwna, dźwiękoszczelna ściana dzięki której można wydzielić dwa mniejsze pomieszczenie o powierzchni ok. 20 i 30 m kw. Sprawia to, że centrum konferencyjne jest przystosowane zarówno do organizacji dużych konferencji jak i szkoleń, które wymagają 2 mniejszych sal. Stoły w salach mogą zostać ustawione zgodnie z potrzebami i liczbą uczestników konferencji. W układzie egzaminacyjnym duża sala BEST wygodnie mieści 30 gości, a w układzie kinowym – 80. Podział dużej sali BEST na dwie mniejsze i ustawienie stołów w podkowę pozwala stworzyć dwa pomieszczenia na 12-sto i 15-sto osobowe szkolenia.

Wyposażenie

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Duża sala konferencyjna BEST standardowo wyposażona jest w następujący sprzęt: nagłośnienie, rzutnik multimedialny, rolety zaciemniające, flipcharty, ekrany oraz dostęp do Internetu poprzez sztywne bądź radiowe łącze. Istnieje możliwość podłączenia własnego sprzętu. Kompleksową pomoc techniczną przy konferencji zapewnia profesjonalny zespół pracowników. Sala konferencyjna sąsiaduje z salami wykładowymi i bufetem, w którym serwowana jest przerwa kawowa dla gości konferencyjnych.

Lokalizacja

Budynek Best CJO  w całości przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowym atutem jest  dogodne położenie BEST CJO w centrum Tychów. Budynek położony jest na oś. H przy kościele Św. Jana Chrzciciela, widać go doskonale z Al. Bielskiej na wysokości mostu kolejowego. W bezpośrednim sąsiedztwie BEST CJO znajdują się dwa wygodne parkingi.

CENNIK

cała sala konferencyjnaX-VI60zł/hod poniedziałku do piątku w godz. 9-16 i w soboty w godz 9-14
cała sala konferencyjnaX-VI80zł/hod poniedziałku do piątku do godz. 9 i po 16, w soboty do godz. 9 i po 14 oraz w niedziele *
połowa sali konferencyjnejX-VI40zł/hod poniedziałku do piątku w godz. 9-16 i w soboty w godz 9-14
połowa sali konferencyjnejX-VI50zł/hod poniedziałku do piątku do godz. 9 i po 16, w soboty do godz. 9 i po 14 oraz w niedziele *
cała sala konferencyjnaVII-IX40zł/hod poniedziałku do czwartku w godz. 9-19, w piątki w godz. 09:00-18:00 oraz soboty i niedziele
cała sala konferencyjnaVII-IX60zł/hod poniedziałku do czwartku przed 9:00 i po 19:00, piątki przed 09:00 i po 18:00 oraz soboty i niedziele
połowa sali konferencyjnejVII-IX35zł/hod poniedziałku do piątku w godz. 9-16 i w soboty w godz 9-14
połowa sali konferencyjnejVII-IX45zł/hod poniedziałku do piątku do godz. 9 i po 16, w soboty do godz. 9 i po 14 oraz w niedziele *

Ceny netto – należy doliczyć VAT. Cena za każdą rozpoczętą godzinę. Dopłata za wynajem projektora multimedialnego +5 zł/h. Dopłata za wynajem tablicy interaktywnej + 5 zł/h. Minimalny wynajem w niedziele i święta to 4h.

*Dopłata za osobę z administracji +20 zł/h, gdy wynajem poza godzinami pracy administracji BEST CJO, czyli od poniedziałku do soboty przed godz. 09:00, sobota po 13:00 (VIII-IX), cala niedziela i święta (w tym całe soboty w miesiącu lipcu).

Sale wykładowe BEST CJO

BEST CJO dysponuje nowoczesnymi pomieszczeniami szkoleniowymi we wszystkich lokalizacjach o różnej wielkości od 10 do 25m2 wyposażone w stoły, krzesła, tablice suchościeralne i odtwarzacze CD. W każdej lokalizacji znajdują się także sale z telewizorem LCD, DVD, projektorem multimedialnym i tablicą interaktywną.

Cennik w Tychach

sala wykładowa mała (<15m2)30zł/hod poniedziałku do piątku w godz. 9-17 i w soboty w godz 9-13
sala wykładowa mała (<15m2)40zł/hod poniedziałku do piątku do godz. 9 i po 17, w soboty do godz. 9 i po 14 oraz w niedziele *
sala wykładowa duża (<15m2)35zł/hod poniedziałku do piątku w godz. 9-17 i w soboty w godz 9-13
sala wykładowa duża (<15m2)45zł/hod poniedziałku do piątku do godz. 9 i po 17, w soboty do godz. 9 i po 14 oraz w niedziele *

WYNAJEM W OKRESIE WAKACJI (VII-IX) -30%. Ceny netto – należy doliczyć VAT. Cena za każdą rozpoczętą godzinę.Dopłata za wynajem projektora multimedialnego +5zł/h. Dopłata za wynajem tablicy interaktywnej + 5zł/h.

**Dopłata za osobę z administracji +30zł/h, gdy wynajem poza godzinami pracy administracji BEST CJO, czyli od poniedziałku do soboty przed godz. 14:00, cała sobota, niedziela i święta oraz w miesiącu lipcu.

Minimalny wynajem w soboty, niedziele, święta, ferie, wakacje to 4h.

Cennik w Pszczynie

sala wykładowa mała (<15m2)30zł/hod poniedziałku do piątku w godz. 9-16
sala wykładowa mała (<15m2)40zł/hod poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do 21:00, soboty*, niedziele*
sala wykładowa duża (<15m2)35zł/hod poniedziałku do piątku od godz. 09:00 do 16:00
sala wykładowa duża (<15m2)45zł/hod poniedziałku do piątku od godz. 16 do 21:00, soboty*, niedziele*

WYNAJEM W OKRESIE WAKACJI (VII-IX) -30%. Ceny netto – należy doliczyć VAT. Cena za każdą rozpoczętą godzinę.Dopłata za wynajem projektora multimedialnego +5zł/h. Dopłata za wynajem tablicy interaktywnej + 5zł/h.

**Dopłata za osobę z administracji +30zł/h, gdy wynajem poza godzinami pracy administracji BEST CJO, czyli od poniedziałku do soboty przed godz. 14:00, cała sobota, niedziela i święta oraz w miesiącu lipcu.

Minimalny wynajem w soboty, niedziele, święta, ferie, wakacje to 4h.

Mały Catering

6zł/os Jedna przerwa kawowa (kawa, herbata, cukier, mleczko, kubki jednorazowe, mieszadełka)
8zł/osPrzerwa kawowa uzupełniana.
8zł/osJedna przerwa kawowa (kawa, herbata, cukier, mleczko, kubki jednorazowe, mieszadełka + ciasteczka)
10zł/osPrzerwa kawowa uzupełniana
10zł/osJedna przerwa kawowa (kawa, herbata, cukier, mleczko, kubki jednorazowe, mieszadełka + ciasteczka + woda mineralna)
12zł/osPrzerwa kawowa uzupełniana.

  • ceny netto – należy doliczyć VAT
  • duży catering (jedzenie) – osobna wycena
  • istnieje możliwość samodzielnego cateringu z dostawą na nasz adres.

Uwaga!

  • Przy cyklicznych i długoterminowych wynajmach możliwe rabaty
  • Możliwość zastąpienia pracownika administracji uprawniona osobą z ramienia najemcy, wtedy dopłata za osobę z administracji nie będzie naliczana,
  • Wszystkie ceny netto – należy doliczyć podatek VAT 23%
  • Jeżeli nie ustalono inaczej – płatność z góry – przelewem, kartą, blikiem lub gotówką
  • Minimalny wynajem w soboty, niedziele, święta, ferie i wakacje to 4h

Kontakt

BEST CJO – tel. 500 169 042 lub sekretariat@bestcentrum.pl

Galeria