Kursy wakacyjne - Best Centrum

Kursy wakacyjne

Przeznaczone dla osób, które chcą połączyć przyjemne z pożytecznym i wykorzystać wolny czas na naukę języków obcych.

ZALETY

Dlaczego kurs wakacyjny?

Kursy wakacyjne umożliwiają naukę języków obcych w małych grupach, w przyjemnej atmosferze. Kierujemy je do osób, którym zależy na swobodnej komunikacji w języku obcym, a do tego zamierzają wykorzystać na naukę okres wakacji. To rozwiązanie idealne jest, kiedy potrzeba nadrobić zaległości, czy przygotować się do wyjazdu zagranicznego lub zmiany pracy. Kursy wakacyjne realizowane są na wielu poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w blokach według harmonogramu spotkań.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs wakacyjny z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs wakacyjny dla dorosłych

Dorośli

metodą Best Communication Method

Tryby nauki

Kursy wakacyjne możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

O kursie wakacyjnym

Kursy wakacyjne obejmują zajęcia języka ogólnego, ćwiczone są wszystkie sprawności językowe z naciskiem na rozmowę i rozumienie ze słuchu. W niewielkich grupkach, w luźnej atmosferze uczestnicy dyskutują na interesujące ich tematy, prowadzą ciekawe konwersacje, odgrywają scenki, tworząc zdania w języku potocznym oraz bardziej formalnym. W ten sposób przyswajają nowe słownictwo i uczą się struktur gramatycznych. Lektorzy zapoznają uczestników ze strategiami komunikacyjnymi np. domyślanie się znaczenia wyrazów z kontekstu, identyfikowanie słów kluczy, dzięki którym nabywają sprawności językowej i są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji wymagającej użycia języka obcego.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?