Kursy indywidualne - Best Centrum

Kursy indywidualne stacjonarne

Regularne spotkania z lektorem w tradycyjnej sali lekcyjnej, domu klienta czy biurze. Opcja najczęściej wybierana przez osoby, które cenią bezpośredni kontakt z nauczycielem, preferują indywidualną naukę lub nie mogą znaleźć dla siebie odpowiedniej grupy.

ZALETY

Dlaczego kurs stacjonarny indywidualny?

Wybierając kursy indywidualne stacjonarne, to Ty decydujesz o wszystkim, co najważniejsze: terminie i częstotliwości zajęć, miejscu spotkań, ilości godzin w pakiecie, tempie nauki, zakresie materiału przerabianego podczas kursu, a nawet o cenie. Całkowity koszt kursu maleje wraz ze wzrostem liczby godzin w pakiecie. Co więcej, masz także możliwość odwołania i przekładania zajęć na inny termin, dzięki czemu nie przepadają i nic nie tracisz. Do wszystkich tych zalet należy dodać gwarancję wysokiej jakości nauczania, taką samą jak w przypadku kursów stacjonarnych grupowych. Lektorzy prowadzący zajęcia indywidualne są objęci wsparciem naszych metodyków. Zarówno plany kursów, jak i praca lektora są na bieżąco monitorowane, dzięki czemu możesz być spokojny o profesjonalne przygotowanie prowadzącego do zajęć i najwyższy poziom merytoryczny kursu.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs stacjonarny indywidualny z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź, dla kogo przeznaczony jest kurs stacjonarny indywidualny

Dzieci i młodzież

metodą KIDDO (dzieci)

metodą TEENER (młodzież)

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Jak uczymy?

O kursie stacjonarnym indywidualnym

W przypadku kursów stacjonarnych indywidualnych to Ty decydujesz o zakresie materiału przerabianego podczas zajęć, w zależności od własnych potrzeb. Naszą rolą jest opracowanie planu dydaktycznego, który sprosta Twoim wymaganiom i przyniesie efekty zgodnie z oczekiwaniami. Na kursach indywidualnych możesz doskonalić swoje umiejętności języka ogólnego, biznesowego, skupić się wyłącznie na ćwiczeniu kompetencji komunikacyjnych czy przygotować do egzaminu. Bez względu na to jaki jest Twój cel, każda kolejna lekcja z lektorem przybliży Cię do niego. Lektor uwzględni Twoje tempo i styl nauki oraz tak dobierze materiały i techniki dydaktyczne, aby zajęcia były dla Ciebie interesujące, angażujące, i abyś mógł z nich wyciągnąć jak najwięcej korzyści. Dodatkowo do Twojej dyspozycji są wszystkie pomoce naukowe, z których mogą korzystać uczestnicy kursów grupowych, a wśród nich platforma e-learningowa z ciekawymi materiałami do samodzielnej nauki.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy kursów dla danej grupy wiekowej. W razie potrzeby dostępne są także połówki poziomów.

Rodzaje kursów

Wybierz rodzaj kursu dopasowany do Twoich indywidualnych celów. Dostępne rodzaje kursów odpowiadają poszczególnym celom nauki.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

PAKIET STANDARD

Korzyści w cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu

DODATKOWO PŁATNE

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?