Kursy grupowe - Best Centrum

Kursy grupowe online

Regularne spotkania z lektorem i innymi uczestnikami kursu – bez dojazdów, z dowolnego miejsca na świecie. Opcja wybierana najczęściej przez osoby, które nie chcą lub nie mają możliwości uczestniczenia w tradycyjnych zajęciach w szkole językowej, ale nie zamierzają rezygnować z nauki języka obcego.

ZALETY

Dlaczego kurs grupowy online?

To proste! Kursy grupowe online są najwygodniejszą formą nauki. Połączeniem takiej samej skuteczności i jakości jak na kursie stacjonarnym z komfortem uczenia się z dowolnego miejsca na ziemi. Przy własnym biurku, na kanapie czy w fotelu możesz uczyć się wspólnie z innymi uczestnikami i pod czujnym okiem lektora skutecznie rozwijać kompetencje językowe. Myślisz, że coś umknie jego uwadze? Nic bardziej mylnego. Lektor, mimo że online, na bieżąco poprawia błędy, wykłada nowe zagadnienia, wyjaśnia trudności i sprawdza postępy uczestników. Postępuje zgodnie z programem kursu, którego zakres jest dokładnie taki sam, jak na kursie stacjonarnym na tym samym poziomie zaawansowania. Martwisz się o atmosferę panującą na zajęciach online? Niepotrzebnie. Grupy są niewielkie, każdy uczestnik jest angażowany do aktywnego udziału w zajęciach, a lektor wykorzystuje metody i narzędzia, dzięki którym uczestnicy mogą wyrażać swoje opinie, dyskutować, a tym samym lepiej się poznać. Kursy grupowe online to także oszczędność pieniędzy oraz czasu, który w innym przypadku, trzeba przeznaczyć na dojazdy do szkoły, co dla osób zapracowanych ma szczególnie duże znaczenie.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs grupowy online z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs grupowy online

Dzieci i młodzież

metodą KIDDO MINI (dzieci 3-7 lat)

metodą KIDDO (dzieci do 8 lat)

metodą TEENER (młodzież)

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Jak uczymy?

O kursie grupowym online

Kursy grupowe online to pełnowartościowe odpowiedniki kursów stacjonarnych, co oznacza, że obejmują taki sam zakres materiału, a zajęcia są prowadzone w oparciu o autorską metodę Communication Method by BEST®. Swobodna rozmowa, rozumienie ze słuchu oraz właściwa reakcja w danej sytuacji językowej to najważniejsze cele tej metody. Narzędzia i techniki pracy wykorzystywane przez lektorów prowadzących zajęcia w trybie online przybierają nowoczesną i interaktywną formę. Mają na celu przede wszystkim rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Ćwiczone są wszystkie cztery sprawności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie, jednak to na tę ostatnią umiejętność kładziony jest największy nacisk. To, że zajęcia odbywają się za pośrednictwem komunikatora internetowego, nie przeszkadza, aby przebiegały dynamicznie, były inspirujące i zachęcające do nauki. Lektor uwzględnia preferencje kursantów odnośnie ilości zagadnień gramatycznych, zainteresowań i tempa nauki, tak aby kurs mógł spełnić wymagania każdego z nich. Nad najwyższym standardem zajęć oraz efektami pracy lektorów czuwają metodycy, którzy przeprowadzają regularnie hospitacje. Daje to gwarancje, że kursy online odbywają się w oparciu o założenia Communication Method by BEST® i prowadzą do optymalnego rozwoju sprawności językowych kursantów.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy kursów dla danej grupy wiekowej. W razie potrzeby dostępne są także połówki poziomów.

Rodzaje kursów

Wybierz rodzaj kursu dopasowany do Twoich indywidualnych celów. Dostępne rodzaje kursów odpowiadają poszczególnym celom nauki.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

PAKIET STANDARD

Korzyści w cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?