Kursy biznesowe - Best Centrum

Kursy biznesowe

Przeznaczone dla osób, które pracują lub zamierzają pracować w środowisku międzynarodowym i chcą wzmocnić kompetencje komunikacyjne, aby móc poradzić sobie w każdej sytuacji biznesowej od lekkich „small talk” po poważne negocjacje handlowe.

ZALETY

Dlaczego kurs biznesowy?

Zapisując się na kurs biznesowy, zyskujesz gwarancję, że będziesz uczył się tylko tego, co przyda ci się na co dzień w sytuacjach zawodowych. Z pewnością poszerzysz umiejętności językowe o zagadnienia niezbędne w swobodnym poruszaniu się w świecie biznesu. Poznasz strategie komunikacyjne, które ułatwiają porozumiewanie się w języku obcym. Większa sprawność językowa przekłada się bezpośrednio na lepsze efekty w pracy, bo jest doskonałym narzędziem i pomocą w budowaniu relacji służbowych i nawiązywaniu współpracy zagranicznej. Lektorzy doświadczeni w nauczaniu języka biznesu umiejętnie dobierają tematykę zajęć oraz techniki i materiały dydaktyczne, tak aby można było przećwiczyć zachowania i poznać słownictwo przydatne w przeróżnych sytuacjach, takich jak: negocjacje handlowe, rozmowy telefoniczne z klientem, prezentacje raportów itd. Kurs bazuje na podręczniku oraz najlepszych opracowaniach i materiałach multimedialnych przeznaczonych do nauki języka biznesowego.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs biznesowy z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs biznesowy dla dorosłych

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Tryby nauki

Kursy biznesowe możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

O kursie biznesowym

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych wśród osób wywodzących się ze świata korporacji, międzynarodowych organizacji, instytucji i firm pozwoliło nam opracować dopasowane idealnie do ich potrzeb, autorskie programy kursów biznesowych oraz metodę nauczania BEST Communication in Business. W naszym podejściu kładziemy nacisk na komunikację, rozwój umiejętności swobodnej rozmowy z obcokrajowcami w każdej sytuacji zawodowej. W trakcie zajęć uczestnicy wykonują symulacje polegające na odgrywaniu ról w typowych sytuacjach biznesowych, obejmujących zagadnienia takie jak: negocjacje, sprzedaż, prezentacje, radzenie sobie z konfliktem, delegowanie zadań. Lektorzy angażują uczestników do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i dyskusjach na tematy biznesowe i okołobiznesowe, które są doskonałym pretekstem do poznawania i przyswajania nowego słownictwa. Najczęściej poruszane tematy to: marketing, sprzedaż, outsourcing, świat finansów, strategie biznesowe, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, odpowiedzialność biznesu i wiele więcej. Prowadzący bardzo chętnie dostosowują temat zajęć do zainteresowań i potrzeb słuchaczy, dlatego każdy może wyjść z propozycją, która na pewno zostanie rozważona. Istotne jest także to, że kursy obejmują również naukę elementów przydatnych w sprawnym posługiwaniu się językiem pisanym. Słuchacze uczą się sformułowań, słownictwa i technik niezbędnych do redagowania i tworzenia bezbłędnej korespondencji biznesowej, formalnych pism i mniej formalnych wiadomości mailowych. Ułatwia to codzienną pracę. Można powiedzieć, że kursy biznesowe są kompletne, ponieważ rozwijają wszystkie sprawności językowe. O efektach uczestnictwa łatwo się przekonać nie tylko w pracy, ale także na co dzień, kiedy rozmowa w języku obcym, bez względu na jej temat, jest przyjemnością i nie towarzyszy jej już napięcie czy strach przed popełnieniem błędu czy nieumiejętnością sformułowania myśli. Uczestnicy kursów biznesowych mogą liczyć na wsparcie nie tylko lektorów polskich, ale także native speakerów, którzy pojawiają się na zajęciach i pozwalają słuchaczom na wychwycenie pewnych niuansów językowcy, o których warto wiedzieć.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?