Kursy dla ósmoklasistów - Best Centrum

Kursy dla ósmoklasistów

Przeznaczone dla osób, które zamierzają kompleksowo przygotować się do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego.

ZALETY

Dlaczego kurs dla ósmoklasistów?

Egzamin ósmoklasisty to pierwszy tak ważny, ale zarazem stresujący egzamin w życiu każdego ucznia. Aby dobrze się przygotować do tego wyzwania, warto skorzystać z pomocy i wsparcia doświadczonego lektora. Pod okiem profesjonalisty uczestnicy kursów dla ósmoklasistów systematycznie powtarzają materiał wymagany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, pogłębiają znajomość języka i poznają techniki egzaminacyjne przydatne na testach językowych. Zajęcia odbywają się regularnie według harmonogramu, co bardzo korzystnie wpływa na stopień motywacji do sumiennej nauki i daje w efekcie wymierne wyniki w postaci dobrych ocen z egzaminu. W ramach kursów organizowane są egzaminy próbne, dzięki czemu uczestnicy mogą sprawdzić swój poziom przygotowania i dowiedzieć się, nad czym jeszcze powinni popracować, aby zdać egzamin z języka obcego, otrzymać wysoką notę, ale także poradzić sobie na lekcjach języka obcego w wymarzonej szkole średniej.

Języki, jakich uczymy

Sprawdź w jakich językach prowadzimy kurs dla ósmoklasistów

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs dla ósmoklasistów

Młodzież

młodzież metodą TEENER

Tryby nauki

Kursy dla ósmoklasistów możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy

O kursie dla ósmoklasistów

Program kursów dla młodzieży zdającej egzamin ósmoklasisty z języka obcego bazuje na wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Podczas zajęć uczestnicy mogą spodziewać się intensywnego treningu sprawności językowych, których opanowanie sprawdzane jest we wszystkich pięciu częściach arkusza egzaminacyjnego, czyli: rozumienie ze słuchu, znajomość funkcji językowych, rozumienie tekstów pisanych, znajomość środków językowych i wypowiedź pisemna. Przy wsparciu lektora uczestnicy rozwiązują testy egzaminacyjne, dzięki czemu powtarzają materiał, ale także poznają przydatne techniki egzaminacyjne oraz mają okazję dowiedzieć się, na co konkretnie zwracają uwagę egzaminatorzy. Jednym z celów kształcenia na kursie dla ósmoklasistów jest także rozwijanie słownictwa i zwrotów przydatnych nie tylko na egzaminie, ale w każdej sytuacji wymagającej użycia języka obcego. Dzięki temu, słuchacze pokonują barierę językową i strach przed komunikowaniem się w języku obcym. Poza tym, będzie im łatwiej poradzić sobie na lekcjach angielskiego w szkole średniej. W cenie kursu można zdać próbny egzamin ósmoklasisty, aby przekonać się, na ile udało się opanować materiał niezbędny do zaliczenia egzaminu, a co jeszcze trzeba będzie powtórzyć. Uczestnictwo w kursie ma także walor psychologiczny – daje uczestnikowi poczucie, że jest dobrze przygotowany i przeszkolony, a z taką świadomością łatwiej jest podejść do egzaminu bez stresu i z wiarą w swoje możliwości.

Spośród metod nauczania wykorzystywanych na zajęciach przeważa autorska BEST Communication Method®. Wedle jej założeń, w samym centrum procesu dydaktycznego jest kursant. Lektor jest mentorem, który przekazuje wiedzę i monitoruje przebieg zajęć, ale przede wszystkim stymuluje i stwarza jak najwięcej pretekstów do komunikowania się. Płynna komunikacja to nadrzędny cel Teener by BEST®, który osiąga się m.in. poprzez spotkania z Native Speakerami oraz wykorzystanie różnorodnych technik, takie jak: dyskusje, burze mózgów, gry i zabawy, scenki sytuacyjne, uwielbiane przez młodzież wyzwania, które umożliwiają trenowanie sprawności mówienia i rozumienia ze słuchu. Lektorzy chętnie sięgają po autentyczne materiały, które trafiają w gusta i zainteresowania młodzieży. Wykorzystywane są podcasty, nagrania popularnych youtuberów, facebookowe posty, artykuły z blogów, sceny z seriali i filmów, wycinki z prasy, które dają możliwość kontaktu z „żywym językiem”, prezentują realną komunikację językową oraz uczą właściwych zachowań w danych kontekstach sytuacyjnych.

Kursy Teener by BEST® to także ćwiczenie pozostałych sprawności językowych, takich jak czytanie, pisanie czy znajomość zasad gramatycznych. Przez to, że grupy są niewielkie, Na uwagę zasługuje urozmaicony zestaw kursanta Teener by BEST®. Młodzi uczestnicy szczególnie zadowoleni są z naklejek motywacyjnych z planszą oraz nagród niespodzianek za zebranie kompletu naklejek, a także dostępu do aplikacji mobilnej z materiałami edukacyjnymi. Jednak w pakiecie znajduje się o wiele więcej wartościowych elementów, a wśród nich: podręcznik – zwykle to najnowsze edycje wydawnictw Pearson i Hueber, dostęp do aplikacji mobilnej, teczka z rączką, zeszyt, długopis, plan zajęć, e-learning do podręcznika, certyfikat ukończenia kursu.

Przez cały okres trwania kursu lektorzy pozostają w stałym kontakcie z rodzicami, którzy ponadto otrzymują dostęp do e-dziennika. Mogą w nim obserwować, czego uczą się ich dzieci i z dumą śledzić ich postępy.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?