TEDDY EDDIE - Best Centrum

TEDDY EDDIE

Licencjonowane kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat.

ZALETY

Dlaczego TEDDY EDDIE?

Licencjonowane kursy Teddy Eddie dla dzieci to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z językiem angielskim. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu dzieci czują się swobodnie i lubią w nich uczestniczyć. Kursy prowadzą wyłącznie doskonale przeszkoleni lektorzy, którzy potrafią rozbudzić w dzieciach pasję do języków obcych. Rozkłady materiałów przerabianych podczas kursów Teddy Eddie są rozbudowane i ambitne, z uwzględnieniem naturalnego tempa nauki dzieci. Rodzice otrzymują wsparcie merytoryczne i są na bieżąco informowani o przebiegu zajęć i postępach dzieci w nauce, zgodnie z założeniem, że to właśnie oni mogą i powinni odgrywać znaczącą rolę w procesie nauczania języka obcego swoich dzieci.

 • Połączenie nauki i zabawy
 • Wesołe postaci Eddiego i Skarpety jako motywy przewodnie
 • Ambitny rozkład materiału
 • Wykwalifikowani lektorzy
 • Pakiet Edukacyjny
 • Wsparcie dla rodziców

Języki, jakich uczymy

Sprawdź jakich języków uczymy metodą TEDDY EDDIE?

Kogo uczymy?

Sprawdź, dla kogo przeznaczony jest kurs TEDDY EDDIE

Dzieci 2 - 7 lat
Niemiecki dla dzieci Tychy

metodą TEDDY EDDIE

Tryby nauki

Przekonaj się, który z dostępnych trybów nauki odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

Licencjonowane kursy Teddy Eddie dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat to połączenie nauki i świetnej zabawy, przy czym cel jest poważny: wyrobienie sympatii do języka angielskiego i umiejętność jego wykorzystania nie tylko podczas zajęć, ale i poza nimi. Metoda Teddy Eddie zakłada, że sama zabawa i osłuchanie z językiem angielskim to za mało, dlatego rozkłady materiałów są bardzo ambitne i uwzględniają dłuższe teksty i wypowiedzi po to, aby dziecko mogło „zanurzyć się” w języku obcym i uczyło się w nim myśleć. Nasi najmłodsi kursanci przyswajają pierwsze 2 tys. słów (przeciętny dorosły Amerykanin posługuje się 5 tys. słów) i są w pełni przygotowani na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki

Doskonale przeszkoleni lektorzy wykorzystują narzędzia i pomoce dydaktyczne, które są interesujące dla dzieci: gry, filmiki, kreskówki i materiały multimedialne. Dzięki specjalnie opracowanym rymowankom i piosenkom, uczą się mówić całymi zdaniami. Kameralne grupy umożliwiają lektorom indywidualne podejście do wszystkich uczestników kursu, dzięki czemu każde dziecko jest otoczone opieką, wsparciem i jest mu zapewniona należyta uwaga, tak aby mogło wyciągnąć z zajęć maksymalnie dużo korzyści.

Rodzice mogą liczyć na lekcje otwarte, stały kontakt z lektorem w sprawie przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład Pakietu Edukacyjnego. Każdy mały uczeń otrzymuje kolorową teczkę, a w niej pełno „misiowych” skarbów: oryginalny, pełen treści podręcznik, dostęp do Placu Zabaw, czyli platformy e-learningowej z grami i zabawami online, Secret booklet – mini –sekretną książeczkę z sekretnymi słowami i Secret stickers – sekretne naklejki,  multiROM deDOMO.

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie:  www.edubears.pl

Wybierz kurs TEDDY EDDIE dla swojego dziecka jeśli:

 1. Zależy Ci, aby początek przygody z językiem angielskim był dla Twojego dziecka cudownym czasem, pełnym satysfakcji, radości i humoru.
 2. Chcesz, aby dziecko czuło się podczas zajęć swobodnie, pewnie i bezpiecznie, bo tylko wtedy się otworzy i będzie aktywnie w nich uczestniczyło.
 3. Chcesz, aby zajęcia były interesujące i angażujące, bo wiesz, że Twoje dziecko do nauki i poznawania nowych rzeczy motywuje ciekawość, a gdy tylko robi się nudno, koncentracja i zapał przepadają.
 4. Szukasz dla swojej pociechy wyjątkowego, kompetentnego „przewodnika”, który wprowadzi ją w świat języka angielskiego i rozbudzi ciekawość i chęć odkrywania tego świata jeszcze lepiej.
 5. Uważasz, że nauka przez zabawę to za mało, liczą się efekty i umiejętność wykorzystywania języka obcego także poza zajęciami.
 6. Chcesz wspierać swoje dziecko w procesie nauki oraz wiedzieć, jak sobie radzi, i co dzieje się na zajęciach, za które płacisz.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

DODATKOWO PŁATNE

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Co chcesz dalej zrobić?