Kursy branżowe - Best Centrum

Kursy branżowe

Przeznaczone dla osób związanych zawodowo z daną branżą, które chcą poszerzyć znajomość języka specjalistycznego.

ZALETY

Dlaczego kurs branżowy?

Zapisując się na kurs języka branżowego, zyskujesz gwarancję, że będziesz uczył się tylko tego, co przyda ci się na co dzień w sytuacjach zawodowych. Z pewnością poszerzysz umiejętności językowe o zagadnienia niezbędne w swobodnym poruszaniu się w świecie branży, którą reprezentujesz. Oprócz słownictwa, terminologii i zwrotów charakterystycznych dla języka Twojej specjalności, będziesz mógł podszkolić inne sprawności wykorzystywane w codziennej pracy. Jeśli jesteś prawnikiem, spodziewaj się ćwiczeń polegających na sporządzaniu formalnych pism z użyciem prawniczego języka obcego. A jeśli zajmujesz się opieką nad seniorami, na zajęciach będziesz miał okazję uczestniczyć w scenkach sytuacyjnych, podczas których przećwiczysz komunikację z podopiecznym. Bez względu na branżę i specyfikę języka, uczestnicy kursów branżowych poznają strategie komunikacyjne, które ułatwiają porozumiewanie się w języku obcym. Większa sprawność językowa przekłada się bezpośrednio na lepsze efekty w pracy, bo jest doskonałym narzędziem i pomocą w budowaniu relacji służbowych i nawiązywaniu współpracy biznesowej. Lektorzy doświadczeni w nauczaniu języka specjalistycznego umiejętnie dobierają tematykę zajęć oraz techniki i materiały dydaktyczne, tak aby można było przećwiczyć zachowania i poznać słownictwo przydatne na płaszczyźnie zawodowej.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs branżowy z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs branżowy dla dorosłych

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Tryby nauki

Kursy branżowe możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie

Jak uczymy?

O kursie branżowym

Bez względu na branżę, którą reprezentują uczestnicy kursu, program jest zawsze określany wspólnie, na podstawie potrzeb, celów i oczekiwań osób zapisanych na zajęcia. Kursy bazują na najlepszych, nowoczesnych, często multimedialnych materiałach szkoleniowych, poruszających zagadnienia związane z daną dziedziną i prezentujących „żywy język” charakterystyczny dla danej działalności. Są to najczęściej wycinki artykułów z pism branżowych, fragmenty wpisów na specjalistyczny forach, treści autentycznych wiadomości mailowych, wystąpienia liderów na konferencjach i webinarach. Nauka w kontekstach daje najlepsze efekty i to właśnie na nią kładą nacisk nasi lektorzy. W ten sposób można łatwo i skutecznie nauczyć się słownictwa i fraz wykorzystywanych w konkretnych sytuacjach, a im kontekst bliższy zainteresowaniom, tym łatwiej zapamiętać nowe słówka i zwroty. Warto wspomnieć o lektorach, gdyż w BEST CJO ze względu na specyfikę kursów specjalistycznych, prowadzą je wyłącznie wysokiej klasy profesjonaliści z doświadczeniem w nauczaniu języków z branż, takich jak m.in.: gastronomia, turystyka, medycyna, inżynieria, prawo, opieka, marketing i reklama, przemysł samochodowy czy bankowość i finanse.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?