Kursy języka niemieckiego - Best Centrum

Kursy języka niemieckiego

Osoby, które chcą się uczyć języka niemieckiego w naszych szkołach, mają ogromny wachlarz możliwości. Współpracujemy z najlepszymi germanistami i możemy zaprosić do nauki języka niemieckiego wszystkich, którzy mają na to ochotę – bez względu na wiek, stopień zaawanasowana czy cel nauki. Nie przerywaj czytania i przekonaj się, jak bardzo elastyczna i wszechstronna jest nasza oferta – z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

ZALETY

Dlaczego język niemiecki to dobry wybór?

Czasami można spotkać się z opinią, że angielski to mus, a niemiecki to plus. I jest w tym sporo racji, zwłaszcza w Polsce. Niemcy to nasz najważniejszy partner polityczny i gospodarczy, dlatego osoby posługujące się językiem niemieckim mają bardzo dużo interesujących możliwości zawodowych i rozwojowych. A jeśli dodatkowo marzy im się kariera międzynarodowa, znajomość mowy Goethego i Manna będzie w spełnieniu tego marzenia pomocna. Niemiecki jest jednym z oficjalnych języków w kontaktach pomiędzy członkami wielu organizacji i instytucji europejskich. Posługują się nim nie tylko Niemcy – to także język urzędowy w Austrii, Szwajcarii, Liechtensteinie i Luksemburgu. Jeśli obawiasz się, że jest trudny i ciężki do opanowania, to wiedz, że z BEST Centrum Języków Obcych szybko zmienisz zdanie. Trzeba tylko spróbować!

Kogo uczymy?

Poniżej przedstawiamy grupy osób, do których kierujemy naszą propozycję kursów językowych. Wygląda na to, że każdy, bez względu na wiek, może zapisać się na kurs dobrze dobrany do własnych potrzeb i oczekiwań.

Niemiecki dla dzieci Tychy | Niemiecki dla dorosłych Tychy | Niemiecki dla firm Tychy

Dzieci i młodzież
Niemiecki dla dzieci Tychy

metodą Kiddo Mini ( 3-7 lat)

metodą KIDDO (od 8 lat)

metodą TEENER (młodzież)

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Tryby nauki

Przekonaj się, który z dostępnych trybów nauki najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom, możliwościom i preferencjom – indywidualnie, w grupie, online, czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej.

Jak uczymy?

Cztery sprawności językowe

Potrzeby i cele naszych kursantów definiują tempo i metody pracy. W naszej autorskiej BEST Communication Method® płynna komunikacja jest celem nadrzędnym, a kreatywne i dynamiczne zajęcia środkiem do jego osiągania. Bez względu na poziom zaawansowania słuchaczy, nasi lektorzy angażują uczestników do aktywnego udziału w kursie. Poprawne i swobodne tworzenie wypowiedzi oraz rozumienie ze słuchu to nie wszystkie sprawności językowe ćwiczone podczas zajęć. Nie zaniedbujemy pisania, czytania i gramatyki, którą wprowadzamy stopniowo i poświęcamy na nią tyle czasu, ile jest potrzeba do właściwego zrozumienia i opanowania. Dzięki temu, po kursie uczestnicy są w stanie sprawnie poradzić sobie w każdej sytuacji wymagającej od nich użycia języka, a na dodatek robią to poprawnie pod względem gramatycznym.

Najwyższa jakość nauczania od pierwszej do ostatniej lekcji

Nad właściwym przebiegiem kursów przez cały rok czuwają nasi doświadczeni metodycy, którzy są w stałym kontakcie z lektorami, obserwują ich pracę, służą radą i wspierają merytorycznie – jest to gwarancją wysokich standardów i jakości nauczania. Zajęcia grupowe odbywają się w kameralnym gronie, grupy są niewielkie i starannie dobrane, dlatego lektor może poświęcić każdemu uczestnikowi należytą uwagę i wskazać obszary, nad którymi słuchacz powinien jeszcze popracować, aby zrealizować swój językowy cel.

Na podręczniku się nie kończy

Wszystkie te elementy ćwiczone są z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów dydaktycznych (tradycyjnych, audio i wideo), arkuszy ćwiczeń do nauki pisania oraz nowoczesnych narzędzi multimedialnych. Dzięki temu zajęcia są angażujące i inspirujące, a dobierana tematyka umożliwia także poznanie i zrozumienie kultury brytyjskiej i jej mieszkańców.

Sprawdź nas jeszcze przed zapisem na kurs

Jeśli chcesz spróbować i zobaczyć, jak wygląda nauka w naszych szkołach jeszcze przed zapisem, możesz wziąć udział w lekcjach próbnych i skorzystać z porad i sugestii lektorów i metodyków, którzy pomogą Ci dobrać rodzaj kursu, z którego będziesz mógł wynieść najwięcej korzyści.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

Jakie rodzaje kursów?

Wybierz rodzaj kursu dopasowany do Twoich indywidualnych celów. Dostępne rodzaje kursów odpowiadają poszczególnym celom nauki.

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?

Niemiecki Tychy – sprawdź ofertę naszej szkoły językowej

Zawsze chciałeś nauczyć się niemieckiego, jednak zawsze było coś ważniejszego? Wygląda na to, że teraz nadszedł na to najlepszy czas! Z naszą pomocą opanujesz język, odświeżysz go lub poszerzysz swoje dotychczasowe kompetencje. Niemiecki Tychy to idealne miejsce do nauki niemieckiego dla osób w każdym wieku – od najmłodszych aż po seniorów. Zatem nie zwlekaj i już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wybierz dogodną formę kursu i już teraz zacznij swoją przygodę z językiem niemieckim. Pamiętaj, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za wcześnie ani za późno!

Jak wygląda nauka niemieckiego Tychy?

Jak wygląda oferowana przez nas nauka niemieckiego? Tychy, a dokładnie ulica Kopernika 1B to miejsce, w którym odbywają się nasze zajęcia. W jakiej częstotliwości? To już zależy przede wszystkim od Ciebie! Oferujemy zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne, a uczestnictwo w każdym z nich niesie za sobą ogromne korzyści. Jeżeli dobrze czujesz się w grupie, a towarzystwo innych osób to coś, co napędza Cię do działania i motywuje do nauki języka – zajęcia grupowe są czymś dla Ciebie. Masz barierę językową i lubisz pracę 1 na 1? Skorzystaj zatem z indywidualnej formy pracy z lektorem, który krok po kroku pomoże Ci przełamać Twoje obawy. To Ty wybierasz liczbę godzin potrzebnych do opanowania języka oraz ustalasz dogodne terminy spotkań. Taka możliwość personalizacji kursów sprawia, że w końcu znajdziesz czas na naukę języka obcego.

Niemiecki Tychy – z nami przygotujesz się do każdego egzaminu

Nasza szkoła języków obcych to także miejsce, w którym pod okiem wykwalifikowanej kadry przygotujesz się do egzaminów. Oferujemy kursy egzaminacyjne, dzięki którym opanujesz materiał niezbędny do uzyskania certyfikatu międzynarodowego. W ten sposób poznasz techniki egzaminacyjne przydatne na testach, a także sprawdzisz swój aktualny poziom przygotowania. Niemiecki Tychy oferuje naukę języka z wykorzystaniem metody Best Communication Method.

Nauka niemieckiego Tychy – nie tylko dla dorosłych

Chcesz zapisać swoje dziecko na język niemiecki i szukasz idealnego miejsca? Właśnie je znalazłeś! Nauka niemieckiego Tychy oferuje również zajęcia dla dzieci w wieku 8-11 lat i młodzieży w wieku od 12 do 16 lat, które dostępne są aż na pięciu poziomach zaawansowania. Niewielkie grupy, profesjonalni lektorzy z ogromną dozą empatii i cierpliwości oraz nowoczesne techniki nauczania sprawiają, że Twoja pociecha pokocha język niemiecki i opanuje go bardzo szybko. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!