TEENER by BEST® - Best Centrum

TEENER by BEST®

Autorskie programy zajęć językowych dla młodzieży w wieku od 10 do 15 lat.

ZALETY

Dlaczego TEENER by BEST®?

Nauka języków obcych bez krytyki i presji, pod skrzydłami profesjonalnych lektorów z powołaniem, którzy nie tylko przekazują wiedzę, ale także inspirują i uwrażliwiają na język i kulturę innych. Na zajęciach ćwiczone są wszystkie sprawności językowe, jednak w głównej mierze, bazują one na przynoszącej doskonałe efekty BEST Communication Method®. Zgodnie z założeniami tej metody nacisk kładziony jest na komunikację i umiejętność praktycznego wykorzystania języka i radzenia sobie w różnych kontekstach sytuacyjnych. Teener by BEST® nie tylko pogłębia znajomość języka obcego, ale też dodaje nastolatkom pewności siebie i wiarę we własne kompetencje językowe.

 • Sprawdzone metody
 • Rozwijanie kompetencji przyszłości
 • Niewielkie grupy/ bezpieczne środowisko
 • Wykwalifikowani lektorzy
 • Lekcje z Native Speakerami
 • Bogaty pakiet ucznia

Języki, jakich uczymy

Sprawdź jakich języków uczymy metodą TEENER by BEST®?

Kogo uczymy?

Sprawdź, dla kogo przeznaczony jest kurs Teener by Best®

Młodzież

młodzież metodą TEENER

Tryby nauki

Przekonaj się, który z dostępnych trybów nauki odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

Teener by BEST® to kursy językowe przeznaczone dla młodzieży w wieku od 10 do 15 lat dostępne aż na pięciu poziomach zaawansowania. Grupy są starannie dobrane pod względem umiejętności językowych poszczególnych uczestników, co sprawia, że każdy czuje się w nich komfortowo i może wyciągnąć z zajęć maksymalnie dużo korzyści.

Zajęcia w grupach młodzieżowych są prowadzone przez profesjonalnych lektorów z przygotowaniem pedagogicznym. Są to osobowości, które w sposób szczególny przypadają do gustu młodym ludziom. Wiedzą, jak nawiązać z nimi partnerskie relacje. Ciepła atmosfera, którą potrafią stworzyć powoduje, że nawet nieśmiali kursanci czują się bezpiecznie i aktywnie uczestniczą w lekcjach.

Spośród metod nauczania wykorzystywanych na zajęciach przeważa autorska BEST Communication Method®. Wedle jej założeń, w samym centrum procesu dydaktycznego jest kursant. Lektor jest mentorem, który przekazuje wiedzę i monitoruje przebieg zajęć, ale przede wszystkim stymuluje i stwarza jak najwięcej pretekstów do komunikowania się. Płynna komunikacja to nadrzędny cel Teener by BEST®, który osiąga się m.in. poprzez spotkania z Native Speakerami oraz wykorzystanie różnorodnych technik, takie jak: dyskusje, burze mózgów, gry i zabawy, scenki sytuacyjne, uwielbiane przez młodzież wyzwania, które umożliwiają trenowanie sprawności mówienia i rozumienia ze słuchu. Lektorzy chętnie sięgają po autentyczne materiały, które trafiają w gusta i zainteresowania młodzieży. Wykorzystywane są podcasty, nagrania popularnych youtuberów, facebookowe posty, artykuły z blogów, sceny z seriali i filmów, wycinki z prasy, które dają możliwość kontaktu z „żywym językiem”, prezentują realną komunikację językową oraz uczą właściwych zachowań w danych kontekstach sytuacyjnych.

Kursy Teener by BEST® to także ćwiczenie pozostałych sprawności językowych, takich jak czytanie, pisanie czy znajomość zasad gramatycznych. Przez to, że grupy są niewielkie, Na uwagę zasługuje urozmaicony zestaw kursanta Teener by BEST®. Młodzi uczestnicy szczególnie zadowoleni są z naklejek motywacyjnych z planszą oraz nagród niespodzianek za zebranie kompletu naklejek, a także dostępu do aplikacji mobilnej z materiałami edukacyjnymi. Jednak w pakiecie znajduje się o wiele więcej wartościowych elementów, a wśród nich: podręcznik – zwykle to najnowsze edycje wydawnictw Pearson i Hueber, dostęp do aplikacji mobilnej, teczka z rączką, zeszyt, długopis, plan zajęć, e-learning do podręcznika, certyfikat ukończenia kursu.

Przez cały okres trwania kursu lektorzy pozostają w stałym kontakcie z rodzicami, którzy ponadto otrzymują dostęp do e-dziennika. Mogą w nim obserwować, czego uczą się ich dzieci i z dumą śledzić ich postępy.

Wybierz kurs Teener by Best® dla swojego dziecka jeśli:

 1. Szukasz kursu kompletnego, który kładzie nacisk na swobodne mówienie, ale nie zaniedbuje innych sprawności językowych.
 2. Zależy Ci, aby Twój nastolatek miał kontakt z rówieśnikami w grupie i jednocześnie mógł korzystać z indywidualnego podejścia lektora.
 3. Chcesz, aby Twoja pociecha czuła się bezpiecznie na zajęciach, tworzyła część dobrze dobranej pod względem umiejętności grupy, w której nie obawia się otworzyć i aktywnie uczestniczyć w zajęciach.
 4. Chcesz, aby Twoje dziecko znalazło „przewodnika”, mentora, który wprowadzi je do fascynującego świata języków obcych i kultury innych narodów i zainspiruje do dalszego pogłębiania swoich kompetencji językowych.
 5. Cenisz doświadczenie i ufasz tylko profesjonalistom, którzy od lat uczą dzieci języków obcych i dbają o wysokie standardy realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.
 6. Chcesz wiedzieć, co się dzieje na zajęciach, za które płacisz.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

DODATKOWO PŁATNE

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?