Egzamin online ETS Pipplet - Best Centrum

Egzamin online ETS Pipplet

Pipplet Test

Pipplet Test to innowacyjne i bardzo pomocne narzędzie dla działów HR. Gwarantuje szybką i dokładną selekcję kandydatów pod kątem ich umiejętności językowych w środowisku pracy i biznesu z 30 języków, i umożliwia tym samym podjęcie współpracy z najbardziej kompetentnymi pracownikami. Testy sprawdzane są przez doświadczonych ekspertów językowych, a wyniki i raporty dostępne już po 24 godzinach. Dzięki możliwości połączenia z oprogramowaniem rekrutacyjnym, Pipplet Test automatyzuje i przyspiesza proces rekrutacyjny oraz zarządzanie wynikami w działach HR.

Instytucja certyfikująca

Amerykański ETS (Educational Testing Service) to globalny lider, który bada umiejętności edukacyjne klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie. Od ponad pięćdziesięciu lat ETS projektuje systemy oceny wiedzy, certyfikaty językowe i narzędzia wspomagające naukę języków obcych i wyznacza trendy w tym zakresie.

Z jakiego języka?

Sprawdź, z jakich języków Pipplet Test sprawdza umiejętności językowe.

Dla kogo egzamin

Sprawdź, jakim grupom odbiorców rekomendujemy w szczególności Pipplet Test

Dla młodzieży
Dla dorosłych
Dla firm
Dla biznesu

Tryb egzaminu

W dzisiejszych czasach możliwości co do formy i sposobów zdawania egzaminów są bardzo urozmaicone. Rozwój nowych technologii niesie ze sobą więcej rozwiązań. Sprawdź możliwe tryby Pipplet Test.

Opis egzaminu

Pipplet Test – to wygodne i skuteczne narzędzie online do sprawdzenia kompetencji językowych pracowników i kandydatów na różne stanowiska. Wykorzystują je największe firmy, takie jak: Addeco, Zalando, Berlitz, Shopify. Test mierzy umiejętności w zakresie mówienia i pisania z 30 języków na poziomach zaawansowania od A1 do C2 wg skali CEFR.

Testy sprawdzane są przez doświadczonych ekspertów językowych, a wyniki znane już po 24 godzinach. Pipplet Test to także wygodna platforma do zarządzania wynikami pracowników, którą można zintegrować z oprogramowanie HR. Zakupiony pakiet testów można dowolnie wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od dnia zakupu.

TUTAJ znajdziesz ulotkę z charakterystyką tego egzaminu.

Cena egzaminu

Cena egzaminu PIPPLET Talent A1-C2 to 299zł,
a PIPPLET Talent + (raport rozszerzony) to 459zł.

Przed wykonaniem płatnego testu możesz skorzystać z wersji demo.

Poziomy egzaminów

Sprawdź, na jakich poziomach Pipplet Test mierzy umiejętności językowe

W jakim oddziale zdasz egzamin

Rodzaje egzaminów

Zobacz jakim rodzajem egzaminu jest Pipplet Test

KORZYŚCI

W cenie egzaminu

Decydując się na egzamin Pipplet Test w „BEST” Centrum Egzaminacyjnym, możesz cieszyć się przydatnymi opcjami dodatkowymi w cenie testu.

dodatkowo płatne

Powiększ pakiet o dodatkowe korzyści

„BEST” Centrum Egzaminacyjne proponuje zdającym szereg dodatkowych korzyści, z których możesz skorzystać odpłatnie w atrakcyjnej cenie, jeśli tylko chcesz.

Co chcesz dalej zrobić?