Kursy języka angielskiego - Best Centrum

Kursy języka angielskiego

Osoby, które chcą się uczyć języka angielskiego w naszych szkołach, mają ogromny wachlarz możliwości. Współpracujemy z doskonałymi anglistami i możemy poszczycić się imponującą propozycją kursów języka angielskiego dla każdego, bez względu na wiek, stopień zaawanasowana i cel nauki. Nie przerywaj czytania i przekonaj się, jak bardzo elastyczna i wszechstronna jest nasza oferta – z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

ZALETY

Dlaczego język angielski to dobry wybór?

Znajomość języka angielskiego jest przepustką do lepszych możliwości i łatwiejszego życia. Angielski pełni funkcję języka oficjalnego bądź półoficjalnego w ponad 60 krajach. Szacuje się, że dla 527 mln ludzi na świecie jest językiem ojczystym, 1,5 mld osób uczy się go na co dzień i do 2050 roku połowa świata będzie mówiła po angielsku. A zatem, mowa Szekspira potrzebna jest, żeby komunikować się ze światem. Co więcej dominuje w biznesie, dyplomacji, handlu, współpracy międzynarodowej i świecie nauki. Aby dostać dobrą pracę w tych obszarach, a także studiować za granicą, jest po prostu niezbędny. Po za tymi wszystkimi wymiernymi korzyściami, nauka angielskiego jest po prostu przyjemna. Język ten nie należy do trudnych, wręcz przeciwnie uważany jest za jeden z najłatwiejszych do opanowania – zwłaszcza pod okiem lektorów BEST CJO.

Kogo uczymy?

Poniżej przedstawiamy grupy osób, do których kierujemy naszą propozycję kursów językowych. Wygląda na to, że każdy, bez względu na wiek, może zapisać się na kurs dobrze dobrany do własnych potrzeb i oczekiwań.

Angielski dla dzieci Tychy | Angielski dla dorosłych Tychy | Angielski dla firm Tychy

Dzieci i młodzież
Niemiecki dla dzieci Tychy

metodą Teddy Eddie (2-7 lat)

metodą Kiddo Mini ( 3-7 lat)

metodą KIDDO (od 8 lat)

metodą TEENER (młodzież)

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Tryby nauki

Przekonaj się, który z dostępnych trybów nauki najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom, możliwościom i preferencjom – indywidualnie, w grupie, online, czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej.

Jak uczymy?

Cztery sprawności językowe

Potrzeby i cele naszych kursantów definiują tempo i metody pracy. W naszej autorskiej BEST Communication Method® płynna komunikacja jest celem nadrzędnym, a kreatywne i dynamiczne zajęcia środkiem do jego osiągania. Bez względu na poziom zaawansowania słuchaczy, nasi lektorzy angażują uczestników do aktywnego udziału w kursie. Poprawne i swobodne tworzenie wypowiedzi oraz rozumienie ze słuchu to nie wszystkie sprawności językowe ćwiczone podczas zajęć. Nie zaniedbujemy pisania, czytania i gramatyki, którą wprowadzamy stopniowo i poświęcamy na nią tyle czasu, ile jest potrzeba do właściwego zrozumienia i opanowania. Dzięki temu, po kursie uczestnicy są w stanie sprawnie poradzić sobie w każdej sytuacji wymagającej od nich użycia języka, a na dodatek robią to poprawnie pod względem gramatycznym.

Najwyższa jakość nauczania od pierwszej do ostatniej lekcji

Nad właściwym przebiegiem kursów przez cały rok czuwają nasi doświadczeni metodycy, którzy są w stałym kontakcie z lektorami, obserwują ich pracę, służą radą i wspierają merytorycznie – jest to gwarancją wysokich standardów i jakości nauczania. Zajęcia grupowe odbywają się w kameralnym gronie, grupy są niewielkie i starannie dobrane, dlatego lektor może poświęcić każdemu uczestnikowi należytą uwagę i wskazać obszary, nad którymi słuchacz powinien jeszcze popracować, aby zrealizować swój językowy cel.

Na podręczniku się nie kończy

Wszystkie te elementy ćwiczone są z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów dydaktycznych (tradycyjnych, audio i wideo), arkuszy ćwiczeń do nauki pisania oraz nowoczesnych narzędzi multimedialnych. Dzięki temu zajęcia są angażujące i inspirujące, a dobierana tematyka umożliwia także poznanie i zrozumienie kultury brytyjskiej i jej mieszkańców.

Sprawdź nas jeszcze przed zapisem na kurs

Jeśli chcesz spróbować i zobaczyć, jak wygląda nauka w naszych szkołach jeszcze przed zapisem, możesz wziąć udział w lekcjach próbnych i skorzystać z porad i sugestii lektorów i metodyków, którzy pomogą Ci dobrać rodzaj kursu, z którego będziesz mógł wynieść najwięcej korzyści.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

Jakie rodzaje kursów?

Wybierz rodzaj kursu dopasowany do Twoich indywidualnych celów. Dostępne rodzaje kursów odpowiadają poszczególnym celom nauki.

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?

Angielski Tychy – podszkol swój język lub naucz się go od podstaw

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nauką języka angielskiego? A może chcesz odświeżyć język, którego nie używałeś przez parę lub paręnaście lat lub też wzbogacić go o biznesowe słownictwo? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! Nasza szkoła to doskonały wybór, jeżeli chodzi o język angielski. Tychy to miasto, w którym oferujemy zajęcia stacjonarne. Mieszkasz zbyt daleko lub preferujesz inny sposób nauki? W takim razie zajęcia online będą czymś dla Ciebie. Wykwalifikowana kadra z ogromem wiedzy, empatii i cierpliwości, nowoczesne metody nauczania oraz wiele wariantów do wyboru – to wszystko sprawia, że warto przyjrzeć się bliżej naszej ofercie.

Skuteczna nauka angielskiego – Tychy i nie tylko

Oferujemy kursy dla dzieci i młodzieży, dorosłych w każdym wieku, a także te przeznaczone dla firm. Z najmłodszymi nasi lektorzy pracują z wykorzystaniem różnorodnych metod, takich jak: Teddy Eddie (2-7 lat), Kiddo Mini (3-7 lat), Kiddo (od 8 lat) oraz Teener (młodzież). Z dorosłymi praca odbywa się za pomocą Best Communication Method oraz Best Communication in Business. Wykorzystują one nowoczesne, zróżnicowane techniki pracy, tak aby zajęcia były jak najbardziej atrakcyjne dla uczestników, a zdobywanie wiedzy wychodziło w sposób naturalny. Nauka angielskiego Tychy oferuje nie tylko tradycyjne nauczanie za pomocą podręcznika, lecz także wielu nowoczesnych materiałów i pomocy dydaktycznych.

Angielski Tychy – sprawdź, jakie kursy oferujemy

Nasza szkoła języków obcych to miejsce, w którym znajdziesz szeroką ofertę kursów. Możesz wybierać spośród takich rozwiązań, jak, m.in. angielski komunikacyjny, konwersacyjny, egzaminacyjny, maturalny, dla 8-klasistów, intensywny, wakacyjny, branżowy, biznesowy oraz wiele pozostałych. Pracujesz na zmiany i ciężko jest Ci znaleźć czas na naukę języka? My mamy na to sposób! A może obawiasz się, że naukę języka jest już za późno? Nic bardziej mylnego! Skorzystaj z naszego kursu dla seniorów i opanuj angielski w odpowiednim dla siebie tempie. Angielski Tychy to idealny wybór dla osób w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania – przekonaj się o tym już teraz.

Nauka angielskiego Tychy – z nami zyskujesz wiele!

Nasza szkoła ludzi stawia zawsze na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego Twoje zadowolenie jest dla nas niezwykle ważne. Jedno jest pewne – z nami wiele zyskujesz. W cenie kursu otrzymujesz pełne pakiety dodatków i usług, które obejmują, np. podręczniki, dostęp do e-platformy i e-dziennika, konsultacje z lektorem, przygotowanie do egzaminu międzynarodowego, egzaminy próbne w grupach egzaminacyjnych, bibliotekę i filmotekę, imprezy kulturowe oraz o wiele więcej. Jak widzisz, nauka angielskiego Tychy to zdecydowanie coś dla Ciebie! Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a z chęcią rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.