Kursy intensywne - Best Centrum

Kursy intensywne

Przeznaczone dla osób, które oczekują ekspresowych efektów i są zdecydowane na intensywny trening językowy

ZALETY

Dlaczego kurs intensywny?

Kursy intensywne umożliwiają opanowanie materiału realizowanego podczas kursów standardowych, ale w znacznie krótszym czasie. Kierujemy je do osób, którym zależy na swobodnej komunikacji w języku obcym i są zmotywowane do regularnej, wzmożonej nauki. To rozwiązanie idealne jest, kiedy potrzeba nadrobić zaległości, czy przygotować się do wyjazdu zagranicznego lub zmiany pracy. Kursy intensywne realizowane są na wielu poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w blokach według harmonogramu spotkań.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs intenstwny z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs intensywny dla dorosłych

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Tryby nauki

Kursy intensywne możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

O kursie intensywnym

Kursy intensywne obejmują naukę języka ogólnego, i bez względu na poziom zaawansowania, mają na celu rozwijanie wszystkich sprawności językowych: czytania, mówienia, rozumienia ze słuchu oraz pisania, z naciskiem na rozwój praktycznych umiejętności komunikacyjnych. Prowadzone są wedle założeń Communication Method by BEST®, w oparciu o nowoczesne podręczniki i materiały dydaktyczne renomowanych wydawnictw językowych, wzbogacanych o przydatne suplementy. Każdy uczestnik otrzymuje te wszystkie materiały w cenie kursu

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?