W cenie kursu - Best Centrum

W cenie kursu

Sprawdź gratisy w cenie kursu grupowego

Podręczniki

W ramach kursu PODRĘCZNIK (student’s book) oraz dodatkowe materiały niezbędne do nauki nasi Słuchacze otrzymują GRATIS!!! Nie ma więc żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów związanych z zakupem książek. Dystrybucja podręczników odbywa się w 1-szym miesiącu nauki, zwyczajowo ok. 2 tygodni od ropoczęcia nauki. Kursanci języków egzotycznych otrzymują SKRYPT materiałów lektorskich. Dzieci i młodzież otrzymują dodatkowo PAKIET MŁODEGO KURSANTA (a w nim m.in. ćwiczenia, aplikacja mobilna, teczka z rączką, zeszyt, plan zajęć, długopis, nalepki motywacyjne, nagroda na zakończenie roku i certyfikat zgodny z metodą – zawartość pakietu różni się w zależności od metody, wieku kursanta i języka).

Konwersacje i warsztaty językowe

Nasi Słuchacze w roku szkolnym mają możliwość uczestnictwa w darmowych zajęciach w ramach specjalnego programu Warsztatów Językowych. Tematyka zajęć obejmuje: konwersacje, powtórki słownictwa i gramatyki, dodatkowe testy do matury i egzaminów międzynarodowych, język biznesu. Program Warsztaty Językowe dostępny jest we wrześniu oraz w ferie zimowe (styczeń/luty).

Dostęp do platformy e-learningowej

Strefa Studenta to specjalny serwis internetowy dla Studentów BEST, dostępny na naszej stronie internetowej. Można tam znaleźć Platformę e-learningową, a w niej szereg materiałów, doskonalących znajomość języków obcych, takich jak testy, ćwiczenia, gramatyka, leksyka oraz gry językowe. Poprzez Strefę Studenta wszyscy chętni mogą także zgłaszać swój udział w Warsztatach Językowych.Konsultacje z lektorem

Krótkie 5-10 minutowe spotkania przed lub po zajęciach z lektorem prowadzącym kurs w celu wytłumaczenia zagadnień językowych jakie przerabiane były podczas nieobecności Słuchacza. To także dobry moment na omówienie z lektorem co warto jeszcze dodatkowo poćwiczyć w domu lub oddać do sprawdzenia zaległe prace domowe.

Egzaminy próbne

Co roku na wiosnę organizujemy próbne egzaminy dla naszych Studentów, aby ułatwić i pomóc im w dalszym przygotowaniu się do prawdziwych egzaminów. W ten sposób pomagamy im oswoić się ze stresem. Pod koniec lutego organizujemy próbne egzaminy międzynarodowe tj. FCE, CAE, PTE, TOEIC, WIDAF, LanguageCert.  Po tych egzaminach każdy Uczestnik testu otrzymuje wynik oraz rekomendacje lektora. Ułatwia to Studentom podjęcie decyzji czy zdawać egzamin w sesji letniej, a może dopiero w sesji zimowej. W marcu organizujemy próbny egzamin maturalny dla maturzystów oraz egzamin ósmoklasisty.

Dostęp do biblioteki i filmoteki

Każdy Słuchacz BEST CJO ma bezpłatny dostęp do bogatych zasobów biblioteki i medioteki. Do dyspozycji Słuchaczy są lektury, podręczniki, ćwiczenia i repetytoria ze wszystkich nauczanych przez nas języków. Wszyscy amatorzy dobrego kina, mogą wypożyczać filmy DVD, które pozwalają się zrelaksować, a także jeszcze lepiej zapoznać z językiem obcym.

Dostęp do e-dziennika

Każdy Słuchacz BEST CJO ma możliwość korzystania z e-dziennika, a w nim – wybrane grupy, terminy i godziny zajęć, tematy i zadania domowe, oceny, frekwencja, historia płatności, status wypożyczeń pozycji z biblioteki i filmoteki a także słówkomat. Login i hasło do e-dziennika znajduje się na Karcie Słuchacza w Umowie na kurs językowy.

Imprezy kulturowe i Olimpiada BEST

Każdy Słuchacz BEST CJO ma możliwość wzięcia udziału w naszych dodatkowych imprezach kulturowych organizowanych na terenie szkoły. Imprezy z lat poprzednich można zobaczyć w Galeriach oddziałowych, np TUTAJ.

Dzieci i młodzież natomiast co roku biorą udział w Olimpiadzie Językowej BEST w różnych kategoriach wiekowych, w której mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

Fani kina artystycznego z rejonu Tychów i okolic mogą natomiast zakupić bilety na BEST Festiwal Filmowy z rabatem przysługującym tylko słuchaczom BEST CJO.

Dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursu

Na zakończenie kursu, każdy kursant po zdanym egzaminie końcowym (wystarczy napisać egzamin na 51%) otrzyma dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursu (po polsku + tłumaczenie na język jakiego kursant się uczył). Certyfikat jest zgodny z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Co chcesz dalej zrobić?