Zalety BEST CJO - Best Centrum

Zalety BEST CJO

Podstawowe atuty BEST CJO to renoma, profesjonalizm i różnorodność oferty edukacyjnej. Przed ostatecznym wyborem szkoły językowej warto szczegółowo porównać różne szkoły. Zrobiliśmy to za Ciebie i możemy udowodnić, że jesteśmy 10 razy lepsi od konkurencji!

BEST Centrum Języków ObcychKonkurencja (inne szkoły językowe)

Doświadczenie i renoma

Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie (rok założenia 1996) i renomę na rynku szkolnym w woj. śląskim potwierdzoną międzynarodową akredytacją ELCL QL i TGLS. Jesteśmy centrum egzaminacyjnym ETS (egzaminy TOEIC), WiDaF i TFI, TELC, PTE oraz LanguageCert, a także działamy pod patronatem renomowanych wydawnictw Pearson i Hueber. Jesteśmy klasyfikowani w rankingu „Book of Lists” Warsaw Business Journal – 3 miejsce – a w – 1szej dziesiątce najlepszych szkół językowych w Polsce jesteśmy od 2012 roku, do TOP5 awansowaliśmy w 2019 roku a na podium w 2020 roku.

Czy konkurencja posiada jakieś certyfikaty jakości

(np. ELCL QL lub TGLS), czy jest centrum egzaminacyjnym? Czy jest długo na rynku, czy ma dobrą opinię? Czy jest w rankingach najlepszych szkół w Polsce lub w regionie? Pamiętaj - szkoły bez doświadczenia mogą bardziej kursantowi zaszkodzić niż pomóc w nauce języka.

Grupy 3-12 osób

U nas minimum to 5, a maksimum tylko 12 osób. Średnia ilość kursantów w grupie w poprzednich latach to 7 osób. Niektóre grupy powstają już przy 3 osobach. Czy nie lepiej uczyć się w 7 osób niż 15? W ofercie także mamy grupy 2-4 osobowe (Kursy Premium).

Grupy nawet 15 osobowe

Konkurencja z niskimi cenami często ma nawet 15 osobowe grupy, gdzie minimum zaczyna się od 7-8 osób. Kolejny przykład walki z kosztami, na której traci klient danej szkoły.

Podręcznik lub Zestaw Młodego Kursanta gratis

W odróżnieniu od konkurencji podręcznik otrzymasz w cenie kursu. Kwota zawarta w cenniku jest więc kwotą ostateczną – nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Kurs Kiddo i Teener oferuje bogaty zestaw Młodego Kursanta w cenie kursu ( podręcznik, ćwiczenia, zestaw gadżetów w teczce z twardą rączką)

Podręcznik to osobny zakup

Aby porównać ceny konkurencji z naszymi, dodaj do ceny kursu konkurencji koszt podręcznika.

Dodatkowe korzyści w cenie kursu

W cenie kursu oprócz podręcznika lub zestawu Młodego Kursanta oferujemy: warsztaty językowe o różnej tematyce, zajęcia z Native Speakers od poziomu B1, konsultacje z lektorem, dostęp do biblioteki i medioteki oraz do platformy e-learningowej (testy, rozmówki, gramatyka, gry językowe), a także dwujęzyczne certyfikaty ukończenia kursu (zgodne z wytycznymi MEN). Organizujemy imprezy kulturowe, w tym BEST Festiwal Filmowy www.bestfestiwal.pl) w Tychach, a we wszystkich oddziałach dni językowe, imprezy dla dzieci (Halloween, Egg Hunt) oraz Olimpiadę Językową, które to korespondują z metodą komunikacyjną, jaką uczymy w BEST CJO.

Sam kurs

Rzadko kiedy konkurencja może zaoferować coś więcej niż sam kurs, a jeżeli już to tylko kiedy zapłacis całość; Czy konkurencja poza zwykłym uczeniem oferuje także inne formy wspomagające naukę języka, czy organizuje imprezy kulturowe lub olimpiady? Rzadko kiedy konkurencja może zaoferować coś więcej niż sam kurs, a jeżeli już to tylko kiedy zapłacis całość; Czy konkurencja poza zwykłym uczeniem oferuje także inne formy wspomagające naukę języka, czy organizuje imprezy kulturowe lub olimpiady?

Egzaminy próbne

Każdy Słuchacz z grup egzaminacyjnych może wziąć udział w organizowanych przez BEST CJO egzaminach próbnych z FCE, CAE, CPE, PTE, TOEIC, WiDaF, TELC i matury oraz z egzaminu ósmoklasisty (zarówno pisemnych, słuchowych, jak i ustnych) - daje to Słuchaczowi przystępującemu do egzaminu ogromny komfort - nie tylko sprawdza swoją wiedzę, ale także oswaja się z formą samego egzaminu i uczy, jak zorganizować sobie czas, aby zdążyć odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Bez egzaminów próbnych

Rzadko która szkoła organizuje egzaminy próbne. Jaką masz pewność, że zdasz egzamin, skoro nie możesz się sprawdzić na symulacji prawdziwego egzaminu?

Metodycy nauczania

BEST CJO posiada dyrektorów metodycznych - Directors of Studies, którzy dobierają i kontrolują poprzez hospitacje kadrę lektorów. Dbają oni o to, aby nasze zajęcia były na najwyższym poziomie nauczania oraz zawierały wszystkie elementy służące efektywnej nauce języka. Proponujemy interesujące zajęcia prowadzone w bezstresowej atmosferze.

Lektorzy bez nadzoru

Sprawdź czy konkurencja posiada dyrektora metodycznego w swoim gronie pedagogicznym - my mamy!

Różnorodność kursów i poziomów

Ponad 28 języków obcych!!! Posiadamy największą ofertę języków obcych nie tylko na Śląsku, ale pewnie i w całej Polsce. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2). Można u nas wybrać kurs: standardowy (metoda komunikacyjna - ucząca wszystkich umiejętności językowych), konwersacyjny (kładzie nacisk głównie na konwersacje - różni lektorzy, w tym Native Speakerzy), przygotowujący do egzaminów międzynarodowych FCE, CAE, CPE, TOEIC, WiDaF, TELC, PTE, MATURY (podstawowa i rozszerzona) i egzaminów ósmoklasisty oraz kursy dla młodzieży i dzieci od lat 2 (angielski, niemiecki, francuski, włoski i hiszpański przez zabawę), kursy na spokojnie, dla pracujących na zmiany, a także specjalistyczne: język biurowy, biznesowy, medyczny.

Różne poziomy w jednym "worku"

Nie daj się "wrzucić" na kurs, który ma za niski lub za wysoki poziom zaawansowania tylko dlatego, że szkoła nie ma innych poziomów lub ma ich niewiele. Jeżeli chcesz uczyć się wolniej nie pozwól, aby szkoła dopisała Cię do grupy z samą młodzieżą (u nas wybierzesz „język na spokojnie”). Jeżeli pracujesz na zmiany nie trać pieniędzy na kurs, z którego rzadko możesz korzystać (u nas wybierzesz „kurs dla pracujących na zmiany”).

Godzina lekcyjna = 45 minut

W BEST CJO podstawową jednostką lekcyjną jest 45 min. My nie skracamy zajęć!!! Pamiętaj! Porównując cenniki weź cenę kursu i podziel ją przez prawdziwą ilość godzin lekcyjnych (45 minutowych) dopiero wtedy otrzymasz prawdziwą cenę za 1 godzinę lekcyjną!

Godzina lekcyjna = 40 minut

Zastanów się, czy przypadkiem konkurencja nie zaniża swoich kosztów skracając czas godz. lekcyjnej do 40 minut. Te niepozorne 5 minut to w ciągu roku szkolnego aż 600 min. czyli 10 godzin zegarowych! na rok (to aż 14 lekcji mniej).

Wiele innych atutów - System ratalny oraz atrakcyjne Raty

Oferujemy również dogodne raty (w tym miesięczne) i wiele rabatów (dla rodzin, za kontynuację, dla nowego klienta, za 2-gi kurs, za polecenie, za powrót lub przejście do BEST, a także rabaty dla pracowników wybranych firm).

Czy konkurencja oferuje rabaty i rozłożenie na raty?

Czy konkurencja proponuje kursantom rozłożenie płatności na dogodne raty?