Kursy dla firm - Best Centrum

Kursy stacjonarne dla firm

Regularne spotkania dla pracowników w małych grupach, w tradycyjnej sali lekcyjnej lub w siedzibie firmy. Opcja najczęściej wybierana przez osoby, które motywuje do nauki bezpośredni kontakt z lektorem i innymi uczestnikami.

ZALETY

Dlaczego kurs stacjonarny dla firm?

Regularny trening językowy pod okiem lektorów wyspecjalizowanych w nauczaniu języka biznesowego i specjalistycznego sprawia, że komunikacja w języku obcym na gruncie zawodowym, ale także w życiu codziennym, przestaje wiązać się ze stresem. Lepsza znajomość języka nie tylko ułatwia pracę, ale także podnosi samoocenę kursantów, co jeszcze bardziej napędza do dalszej nauki. Zajęcia prowadzone zgodnie z założeniami metody BEST Communication in Business® dotyczą realnych sytuacji i zdarzeń w środowisku pracy, nacisk kładziony jest na praktyczną znajomość języka. Lektorzy w umiejętny sposób angażują do aktywnego uczestnictwa wszystkich słuchaczy, dzięki czemu, każdy może wynieść z zajęć jak najwięcej. Nad jakością kursów czuwa zespół metodyków, co jest najlepszą gwarancją, że nauka przebiega zgodnie z opracowanymi założeniami. Metodycy na bieżąco rozwijają i ulepszają metodę tak, aby odpowiadała zmieniającym się potrzebom, oczekiwaniom kursantów oraz trendom w nauczaniu języków obcych.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs stacjonarny dla firm z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź, dla kogo przeznaczony jest kurs stacjonarny dla firm

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Jak uczymy?

O kursie stacjonarnym dla firm

Kursy dla dorosłych zainteresowanych nauką języka biznesowego lub specjalistycznego opierają się na autorskiej metodzie nauczania języka ogólnego Communication Method by BEST®, która kładzie nacisk na komunikacje i praktyczną znajomość języka, ale wzbogaconą dodatkowo o elementy niezbędne w sprawnej komunikacji zarówno w mowie, jak i piśmie w sytuacjach formalnych i profesjonalnym środowisku. To połączenie zostało skategoryzowane i ujęte w ramy metodologii BEST Communication in Business®. Słuchacze nabywają wszystkich umiejętności językowych potrzebnych w świecie biznesu. Podejście zakłada interakcyjne formy pracy, które umożliwiają prezentowanie „żywego języka” w realnych kontekstach sytuacyjnych, zaczerpniętych ze świata biznesu lub działalności zawodowej. Na zajęciach uczestnicy odgrywają scenki sytuacyjne, small talks, negocjacje, ćwiczą prezentacje, wystąpienia, tworzą oficjalne pisma i raporty. Każda kolejna lekcja z lektorem to okazja do opanowania i utrwalania specyficznych sformułowań i wyrażeń usprawniających najważniejsze obszary języka biznesowego, takie jak: komunikacja w organizacji, zasoby ludzkie HR, sprzedaż i marketing, handel międzynarodowy czy zarządzanie organizacją. Bez względu na to, czy celem jest lepsza znajomość terminologii technicznej, medycznej, prawnej czy związanej z hotelarstwem i gastronomią, BEST Communication In Business® jest najlepszym sposobem na jego realizację.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy kursów dla danej grupy wiekowej. W razie potrzeby dostępne są także połówki poziomów.

Rodzaje kursów

Wybierz rodzaj kursu dopasowany do Twoich indywidualnych celów. Dostępne rodzaje kursów odpowiadają poszczególnym celom nauki.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

PAKIET STANDARD

Korzyści w cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?