Kursy maturalne - Best Centrum

Kursy maturalne

Przeznaczone dla osób, które zamierzają kompleksowo przygotować się do matury z języka obcego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

ZALETY

Dlaczego kurs maturalny?

Egzamin maturalny to ważne i stresujące wydarzenie w życiu każdego ucznia szkoły średniej. Aby dobrze się przygotować do tego wyzwania, warto skorzystać z pomocy i wsparcia doświadczonego lektora. Pod okiem profesjonalisty uczestnicy kursów maturalnych systematycznie powtarzają materiał obowiązujący na maturze, pogłębiają znajomość języka i poznają techniki egzaminacyjne przydatne na testach językowych. Zajęcia odbywają się regularnie według harmonogramu, co bardzo korzystnie wpływa na stopień motywacji do sumiennej nauki i daje w efekcie wymierne wyniki w postaci dobrych ocen z egzaminu. W ramach kursów maturalnych organizowane są pełnowymiarowe egzaminy próbne zarówno ustne, jak i pisemne, dzięki czemu uczestnicy mogą sprawdzić swój poziom przygotowania i dowiedzieć się, nad czym jeszcze powinni popracować, aby zdać egzamin dojrzałości z języka obcego i otrzymać wysoką notę.

Języki, jakich uczymy

Sprawdź, w jakich językach prowadzimy kurs maturalny

Kogo uczymy?

Sprawdź, dla kogo przeznaczony jest kurs maturalny

Młodzież

metodą TEENER

Dorośli

metodą Best Communication Method

Tryby nauki

Kursy maturalne możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

O kursie maturalnym

Program kursów maturalnych bazuje na wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Podczas zajęć uczestnicy mogą spodziewać się intensywnego treningu wszystkich sprawności językowych, a także ćwiczeń utrwalających zagadnienia gramatyczne. Przy wsparciu lektora rozwiązują testy egzaminacyjne, dzięki czemu powtarzają materiał, ale także poznają przydatne techniki egzaminacyjne oraz mają okazję dowiedzieć się, na co konkretnie zwracają uwagę egzaminatorzy. Jednym z celów kształcenia na kursie maturalnym jest także rozwijanie słownictwa i zwrotów przydatnych nie tylko na maturze, ale w każdej sytuacji wymagającej użycia języka obcego. Okazją do doskonalenia umiejętności komunikacyjnych są cykliczne zajęcia konwersacyjne prowadzone przez lektorów brytyjskich i/lub amerykańskich, które odbywają się w ramach kursów maturalnych. Dyskusje i inne ćwiczenia komunikacyjne są doskonałą formą przygotowania do ustnej części egzaminu. W cenie kursu można zdać próbny egzamin maturalny pisemny oraz ustny, aby przekonać się, na ile udało się opanować materiał niezbędny do zaliczenia egzaminu dojrzałości, a co jeszcze trzeba będzie powtórzyć. Uczestnictwo w kursie maturalnym ma także walor psychologiczny – daje uczestnikowi poczucie, że jest dobrze przygotowany i przeszkolony, a z taką świadomością łatwiej jest podejść do egzaminu dojrzałości bez stresu i z wiarą w swoje możliwości.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?