Kursy języka włoskiego - Best Centrum

Kursy języka włoskiego

Wybierając zajęcia języka włoskiego w BEST CJO, możesz liczyć na wysoki poziom nauczania na każdym poziomie zaawansowania oraz atmosferę, która przybliży Ci klimat Włoch. Nasi lektorzy to prawdziwi pasjonaci kultury włoskiej. Nie tylko pomogą Ci w poznaniu lub lepszym opanowaniu języka, ale umożliwią „doświadczanie” Italii na każdych zajęciach. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w kursach języka włoskiego wszystkich zainteresowanych – bez względu na wiek, stopień zaawanasowana czy cel nauki. Czytając dalej, przekonasz się, jak bardzo elastyczna i wszechstronna jest nasza oferta i z pewnością znajdziesz kurs idealny dla siebie.

ZALETY

Dlaczego język włoski to dobry wybór?

Język włoski jest uważany za jeden z najpiękniejszych i najbardziej melodyjnych języków świata. To już wystarczający powód, aby lepiej go poznać i móc się nim posługiwać. Jednakże wymiernych korzyści ze znajomości tego języka jest więcej. Przede wszystkim, znając język włoski, wyróżnisz się na rynku pracy i łatwiej zdobędziesz ciekawą i dobrze płatna posadę, zwłaszcza że w naszym kraju firm z włoskim kapitałem nie brakuje. Ofert pracy dla osób ze znajomością tego języka jest dużo. Nietrudno też o prace sezonowe w samej Italii – znajomość mowy jej mieszkańców będzie tam bardzo dobrze widziana i pomocna na co dzień. Porozumieć po włosku uda się też w Szwajcarii i na Malcie, na chorwackiej Istrii. W BEST CJO można się szybko przekonać, że L’italiano jest przyjemny i łatwy do nauki. Logiczny szyk zdania, prosta gramatyka i intuicyjna wymowa – prawda, że brzmi to dobrze?

Kogo uczymy?

Poniżej przedstawiamy grupy osób, do których kierujemy naszą propozycję kursów językowych. Wygląda na to, że każdy, bez względu na wiek, może zapisać się na kurs dobrze dobrany do własnych potrzeb i oczekiwań.

Włoski dla dzieci Tychy | Włoski dla dorosłych Tychy

Dzieci i młodzież
Niemiecki dla dzieci Tychy

metodą Kiddo Mini ( 3-7 lat)

metodą KIDDO (od 8 lat)

metodą TEENER (młodzież)

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Tryby nauki

Przekonaj się, który z dostępnych trybów nauki najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom, możliwościom i preferencjom – indywidualnie, w grupie, online, czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej.

Jak uczymy?

Cztery sprawności językowe

Potrzeby i cele naszych kursantów definiują tempo i metody pracy. W naszej autorskiej BEST Communication Method® płynna komunikacja jest celem nadrzędnym, a kreatywne i dynamiczne zajęcia środkiem do jego osiągania. Bez względu na poziom zaawansowania słuchaczy, nasi lektorzy angażują uczestników do aktywnego udziału w kursie. Poprawne i swobodne tworzenie wypowiedzi oraz rozumienie ze słuchu to nie wszystkie sprawności językowe ćwiczone podczas zajęć. Nie zaniedbujemy pisania, czytania i gramatyki, którą wprowadzamy stopniowo i poświęcamy na nią tyle czasu, ile jest potrzeba do właściwego zrozumienia i opanowania. Dzięki temu, po kursie uczestnicy są w stanie sprawnie poradzić sobie w każdej sytuacji wymagającej od nich użycia języka, a na dodatek robią to poprawnie pod względem gramatycznym.

Najwyższa jakość nauczania od pierwszej do ostatniej lekcji

Nad właściwym przebiegiem kursów przez cały rok czuwają nasi doświadczeni metodycy, którzy są w stałym kontakcie z lektorami, obserwują ich pracę, służą radą i wspierają merytorycznie – jest to gwarancją wysokich standardów i jakości nauczania. Zajęcia grupowe odbywają się w kameralnym gronie, grupy są niewielkie i starannie dobrane, dlatego lektor może poświęcić każdemu uczestnikowi należytą uwagę i wskazać obszary, nad którymi słuchacz powinien jeszcze popracować, aby zrealizować swój językowy cel.

Na podręczniku się nie kończy

Wszystkie te elementy ćwiczone są z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów dydaktycznych (tradycyjnych, audio i wideo), arkuszy ćwiczeń do nauki pisania oraz nowoczesnych narzędzi multimedialnych. Dzięki temu zajęcia są angażujące i inspirujące, a dobierana tematyka umożliwia także poznanie i zrozumienie kultury brytyjskiej i jej mieszkańców.

Sprawdź nas jeszcze przed zapisem na kurs

Jeśli chcesz spróbować i zobaczyć, jak wygląda nauka w naszych szkołach jeszcze przed zapisem, możesz wziąć udział w lekcjach próbnych i skorzystać z porad i sugestii lektorów i metodyków, którzy pomogą Ci dobrać rodzaj kursu, z którego będziesz mógł wynieść najwięcej korzyści.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

Jakie rodzaje kursów?

Wybierz rodzaj kursu dopasowany do Twoich indywidualnych celów. Dostępne rodzaje kursów odpowiadają poszczególnym celom nauki.

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?