Kursy dla pracujących na zmiany - Best Centrum

Kursy dla pracujących na zmiany

Jedyne w swoim rodzaju kursy dla osób, które szukają możliwości połączenia pracy zmianowej ze skuteczną nauką języka obcego.

ZALETY

Dlaczego kurs dla pracujących na zmiany?

W BEST CJO od dawna udowadniamy, że praca zmianowa nie wyklucza nauki języka i rozwijania kompetencji. Uczestnicy mogą w pełni uczestniczyć w kursie językowym i czerpać z niego jak najwięcej korzyści, dzięki możliwości wyboru zajęć porannych bądź wieczornych powtórek, w zależności od zmiany, która wypada im w danym tygodniu. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i sprawdza się od wielu lat. Wygoda to oczywiście nie jedyna zaleta kursów dla pracujących na zmiany. Przede wszystkim są one skuteczne, uczestnicy ćwiczą wszystkie sprawności językowe z naciskiem na komunikację, sukcesywnie przełamują barierę językową i pokonują lęk przed rozmowami w języku obcym.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs dla pracujących na zmiany z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs dla pracujących na zmiany

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Tryby nauki

Kursy dla pracujących na zmiany możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie

Jak uczymy?

O kursie dla pracujących na zmiany

Zajęcia odbywają się w następującym systemie: jedno poranne spotkanie, na którym prezentowany jest nowy materiał oraz dodatkowe zajęcia powtórkowe w tym samym tygodniu w godzinach popołudniowych. Jeśli więc słuchacz nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach porannych, może to zrobić popołudniu i nic nie traci. Kursy dla pracujących na zmiany prowadzone są w oparciu o autorską Communication Method by BEST®. Głównym założeniem tej metody jest nacisk na praktyczną znajomość języka, opanowanie słownictwa i struktur, z którymi na co dzień można się zetknąć w różnych kontekstach sytuacyjnych. Lektorzy w umiejętny sposób angażują do aktywnego uczestnictwa wszystkich słuchaczy, dzięki czemu każdy może w łatwy sposób obyć się z językiem obcym i przełamać barierę komunikacyjną. Zajęcia prowadzone są w oparciu o najnowsze materiały oraz pomoce multimedialne, które poruszają ciekawe i aktualne tematy, przez co są ciekawe i angażujące.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

DODATKOWO PŁATNE

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?