Kursy "na spokojnie" - Best Centrum

Kursy "na spokojnie"

Przeznaczone dla osób, które do nauki języka obcego podchodzą ze spokojem, preferują nieco wolniejsze tempo, a udział w kursie traktują nie tylko jako możliwość poznania języka obcego, ale także jako okazję do konstruktywnego spędzenia czasu wśród osób, które podzielają to podejście i mają takie same oczekiwania.

ZALETY

Dlaczego kurs "na spokojnie"?

Kursy „Na spokojnie’ od wielu lat wybierają osoby, które krępuje nauka w gronie młodszych kursantów, a także takie, które preferują wolniejszy tryb przerabiania materiału, ponieważ nie goni ich czas, egzamin, zagraniczny wyjazd itd. Bardzo często grupy tworzą renciści i emeryci, którzy chcą konstruktywnie spędzać wolny czas, poznać nowych znajomych oraz utrzymać wysoką sprawność intelektualną. Nauka języka obcego rozwija pamięć długotrwałą i koncentrację umysłu. Doświadczeni lektorzy umiejętnie dobierają narzędzia i techniki, które są atrakcyjne i użyteczne w grupach „Na spokojnie”. Szczególne znaczenie ma atmosfera, zajęcia są prowadzone w bardzo przyjemny sposób, podczas rozmów i dyskusji uczestnicy poznają nowe słówka, zwroty i struktury gramatyczne przydatne w codziennej komunikacji.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs "na spokojnie" z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs “na spokojnie”

Dorośli

metodą Best Communication Method

Tryby nauki

Kursy „Na spokojnie” możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

O kursie "na spokojnie"

Programy zajęć są dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestników, jednak głównym założeniem kursów „Na spokojnie” jest poszerzanie i doskonalenie umiejętności komunikacyjnych – zwłaszcza w mowie oraz rozumienie ze słuchu. W związku z tym, dominują konwersacje, dyskusje, scenki, w trakcie których przyswajany jest nowy zasób słów i zwrotów przydatnych w codziennych sytuacjach. Zajęcia prowadzone są w oparciu o najnowsze materiały oraz pomoce multimedialne.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

DODATKOWO PŁATNE

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?