Kursy języka hiszpańskiego - Best Centrum

Kursy języka hiszpańskiego

Osoby, które chcą się uczyć języka hiszpańskiego, w naszych szkołach znajdą sporo możliwości. W kadrze lektorskiej BEST CJO, doświadczeni absolwenci iberystyki mają mocną reprezentację. Dlatego, możemy zaprosić do udziału w kursach hiszpańskiego wszystkich zainteresowanych – bez względu na wiek, stopień zaawanasowana czy cel nauki. Czytając dalej, przekonasz się, jak bardzo elastyczna i wszechstronna jest nasza oferta i być może skusisz się na kurs, który pozwoli Ci opanować ten piękny język, jakim jest właśnie Español.

ZALETY

Dlaczego język hiszpański to dobry wybór?

Pół miliarda osób na całym świecie posługuje się hiszpańskim. Jest on językiem urzędowym w 21 krajach i drugim najczęściej używanym językiem na świecie. Znajomość hiszpańskiego pozwala na komunikację nie tylko w Hiszpanii, ale także m.in. w Argentynie, Wenezueli, Urugwaju, Peru Chile i Meksyku. Nauka tego języka otwiera drzwi do pracy i kariery w wielu miejscach świata. Ze względu na rynek międzynarodowy, w skład którego wchodzą kraje hiszpańskojęzyczne, jest on niezbędny w wielu różnych branżach (w tym w biznesowej). Poza tym znajomość hiszpańskiego ułatwia podróżowanie i korzystanie w pełni z bogactwa kultury iberoamerykańskiej: swobodne oglądanie seriali i filmów, słuchanie muzyki i czytanie książek. Nic, tylko się uczyć i podbijać świat. A nauka wcale nie jest trudna, ponieważ hiszpański jest uważany za jeden z prostszych języków, który można szybko opanować.

Kogo uczymy?

Poniżej przedstawiamy grupy osób, do których kierujemy naszą propozycję kursów językowych. Wygląda na to, że każdy, bez względu na wiek, może zapisać się na kurs dobrze dobrany do własnych potrzeb i oczekiwań.

Hiszpański dla dzieci Tychy | Hiszpański dla dorosłych Tychy | Hiszpański dla firm Tychy

Dzieci i młodzież
Niemiecki dla dzieci Tychy

metodą Kiddo Mini ( 3-7 lat)

metodą KIDDO (od 8 lat)

metodą TEENER (młodzież)

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Tryby nauki

Przekonaj się, który z dostępnych trybów nauki najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom, możliwościom i preferencjom – indywidualnie, w grupie, online, czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej.

Jak uczymy?

Cztery sprawności językowe

Potrzeby i cele naszych kursantów definiują tempo i metody pracy. W naszej autorskiej BEST Communication Method® płynna komunikacja jest celem nadrzędnym, a kreatywne i dynamiczne zajęcia środkiem do jego osiągania. Bez względu na poziom zaawansowania słuchaczy, nasi lektorzy angażują uczestników do aktywnego udziału w kursie. Poprawne i swobodne tworzenie wypowiedzi oraz rozumienie ze słuchu to nie wszystkie sprawności językowe ćwiczone podczas zajęć. Nie zaniedbujemy pisania, czytania i gramatyki, którą wprowadzamy stopniowo i poświęcamy na nią tyle czasu, ile jest potrzeba do właściwego zrozumienia i opanowania. Dzięki temu, po kursie uczestnicy są w stanie sprawnie poradzić sobie w każdej sytuacji wymagającej od nich użycia języka, a na dodatek robią to poprawnie pod względem gramatycznym.

Najwyższa jakość nauczania od pierwszej do ostatniej lekcji

Nad właściwym przebiegiem kursów przez cały rok czuwają nasi doświadczeni metodycy, którzy są w stałym kontakcie z lektorami, obserwują ich pracę, służą radą i wspierają merytorycznie – jest to gwarancją wysokich standardów i jakości nauczania. Zajęcia grupowe odbywają się w kameralnym gronie, grupy są niewielkie i starannie dobrane, dlatego lektor może poświęcić każdemu uczestnikowi należytą uwagę i wskazać obszary, nad którymi słuchacz powinien jeszcze popracować, aby zrealizować swój językowy cel.

Na podręczniku się nie kończy

Wszystkie te elementy ćwiczone są z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów dydaktycznych (tradycyjnych, audio i wideo), arkuszy ćwiczeń do nauki pisania oraz nowoczesnych narzędzi multimedialnych. Dzięki temu zajęcia są angażujące i inspirujące, a dobierana tematyka umożliwia także poznanie i zrozumienie kultury brytyjskiej i jej mieszkańców.

Sprawdź nas jeszcze przed zapisem na kurs

Jeśli chcesz spróbować i zobaczyć, jak wygląda nauka w naszych szkołach jeszcze przed zapisem, możesz wziąć udział w lekcjach próbnych i skorzystać z porad i sugestii lektorów i metodyków, którzy pomogą Ci dobrać rodzaj kursu, z którego będziesz mógł wynieść najwięcej korzyści.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

Jakie rodzaje kursów?

Wybierz rodzaj kursu dopasowany do Twoich indywidualnych celów. Dostępne rodzaje kursów odpowiadają poszczególnym celom nauki.

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?

Język hiszpański Tychy – nie tylko dla wyjeżdżających

Język hiszpański jest językiem urzędowym obowiązującym aż w 21 krajach. Jest to drugi najczęściej używany język na świecie, który pozwala na komunikację nie tylko w Hiszpanii, lecz także m.in. w Meksyku, Peru, Chile czy Argentynie. Chcesz dołączyć do grona osób, które biegle mówią po hiszpańsku? A może planujesz wakacyjny wyjazd i chcesz poznać chociaż podstawy? Hiszpański Tychy, który dostępny jest w ofercie naszej szkoły językowej, jest zatem czymś dla Ciebie. Szeroki wybór kursów sprawia, że bez trudu znajdziesz najlepszą opcję, dzięki której zrealizujesz swój cel.

Nauka hiszpańskiego Tychy – sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania

Nasza oferta kierowana jest do osób w różnym wieku. Nauka hiszpańskiego Tychy może rozpocząć się już od najmłodszych lat – oferujemy kursy, na które uczęszczać mogą już 3-latki. Z maluchami pracujemy z wykorzystaniem takich metod jak: Kiddo Mini oraz Kiddo. Lektorzy w niezwykle przyjazny i łatwy w odbiorze sposób wprowadzają dzieci w świat języka hiszpańskiego. Wszystkie zajęcia odbywają się ciepłej, życzliwej i radosnej atmosferze, którą dzieci wprost uwielbiają. A może szukasz czegoś dla nastolatków? Z młodzieżą pracujemy za pomocą metody Teener, która kładzie nacisk na komunikację i umiejętności praktycznego wykorzystania języka w różnych sytuacjach. Z kolei podczas pracy z dorosłymi pracujemy metodą Best Communication Method oraz Best Communication in Business. Podobnie jak w przypadku młodzieży, tak i tu dużą rolę odgrywają umiejętności komunikacyjne. Oferujemy także zajęcia dla firm – praca tu odbywa się metodą Communication in Business

Kurs hiszpańskiego Tychy – wybierz dogodną formę zajęć

Preferujesz zajęcia indywidualne, gdyż tylko wtedy możesz w pełni skupić się na przerabianym materiale? A może to właśnie zajęcia grupowe sprawiają, że maksymalnie wykorzystujesz swoje umiejętności? U nas masz wybór! Oferujemy zajęcia grupowe i indywidualne, zarówno stacjonarnie, jak i online. Postaw zatem za dogodną formę zajęć i ucz się tak, jak lubisz najbardziej. Szybko przekonasz się, że kurs hiszpańskiego Tychy jest dla czymś dla Ciebie!

Hiszpański Tychy – przygotuj się do ważnych egzaminów

Nasza szkoła języków obcych to miejsce, z którym każdy egzamin zdasz na piątkę! Poza licznymi kursami konwersacyjnymi i komunikacyjnymi oferujemy również te przygotowujące do rozmaitych egzaminów. Matura, egzamin 8-klasisty, egzaminy międzynarodowe – z nami zdasz je wszystkie. W naszej ofercie dostępne są także m.in. intensywne kursy, wakacyjne, biznesowe czy branżowe. Znajdziesz także hiszpański Tychy „na spokojnie” – zajęcia te przypadną do gustu przede wszystkim seniorom. Nie zwlekaj – już dziś znajdź swój wymarzony kurs i zarezerwuj swoje miejsce!