KIDDO by BEST® - Best Centrum

KIDDO by BEST®

Autorskie programy zajęć językowych dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat.

ZALETY

Dlaczego KIDDO by BEST®?

Nauka języków obcych na poważnie, ale przez zabawę i bez stresu. W niewielkich grupach, pod opieką swoich ulubionych lektorów, dzieci poznają język obcy i odkrywają, że potrafią z niego korzystać. To w skrócie Kiddo by BEST® – wyjątkowe kursy językowe, za którymi przepadają dzieci i wysoko cenią rodzice.

 • Sprawdzone metody
 • Zabawa i radość
 • Niewielkie grupy/ bezpieczne środowisko
 • Wykwalifikowani lektorzy
 • Bogaty pakiet ucznia
 • Wsparcie dla rodziców

Języki, jakich uczymy

Sprawdź jakich języków uczymy metodą KIDDO by BEST®?

Kogo uczymy?

Sprawdź, dla kogo przeznaczony jest kurs KIDDO by BEST®®

Dzieci od 6 lat
Niemiecki dla dzieci Tychy

metodą KIDDO by BEST®

Tryby nauki

Przekonaj się, który z dostępnych trybów nauki odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

Kursy Kiddo by BEST® to nasze autorskie programy zajęć językowych dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Poprzez zabawę z kolegami, pracę w zespołach i parach młodzi uczestnicy poznają język obcy i nabywają umiejętność jego praktycznego wykorzystywania w różnych kontekstach sytuacyjnych.

Programy kursów dostosowane są do wieku, poziomu, możliwości oraz naturalnego tempa nauki dzieci, dlatego niczym niezrażeni młodzi kursanci czują się swobodnie i chętnie podejmują próby samodzielnego konstruowania zdań i krótkich wypowiedzi w języku obcym.

Lektorzy w umiejętny sposób wykorzystują naturalną potrzebę komunikacji charakterystyczną dla dzieci, nie zaniedbując przy tym innych sprawności językowych, takich jak czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu.

Na zajęciach stosują angażujące metody pracy, interaktywne pomoce dydaktyczne oraz dobierają tematykę tak, by odpowiadała zainteresowaniom i pasjom młodych ludzi. Nic więc dziwnego, że z ochotą i entuzjazmem biorą w nich udział i są zmotywowani do nauki.

Wszyscy uczestnicy kursów Kiddo by BEST® otrzymują bogaty zestaw Kursanta, w którym znajduje się mnóstwo przydatnych gadżetów i pomocy naukowych, z których dziecko może korzystać również w domu.

Oto, co dokładnie zawiera pakiet „Kiddo”: podręcznik – zwykle to najnowsze edycje wydawnictw Pearson i Hueber, teczka z rączką, zeszyt, długopis, plan zajęć, naklejki motywacyjne z planszą, nagroda niespodzianka za zebranie kompletu naklejek, certyfikat ukończenia kursu.

Przez cały okres trwania kursu lektorzy pozostają w stałym kontakcie z rodzicami, którzy ponadto otrzymują dostęp do e-dziennika. Mogą w nim obserwować, czego uczą się ich dzieci i z dumą śledzić ich postępy.

Wybierz kurs Kiddo by Best® dla swojego dziecka jeśli:

 1. Zależy Ci, aby kurs językowy przynosił wymierne korzyści, ale był dla Twojego dziecka także inspiracją i motywacją do jeszcze lepszego poznawania języka obcego.
 2. Uważasz, że nauka przez zabawę to za mało, liczą się efekty i umiejętność wykorzystywania języka obcego także poza zajęciami.
 3. Szukasz kursu kompletnego, w którym ćwiczone są wszystkie sprawności językowe, przy czym dzieci nie są ani przemęczane, ani zanudzane.
 4. Chcesz, aby dziecko czuło się podczas zajęć swobodnie, pewnie i bezpiecznie, bo tylko wtedy się otworzy i będzie aktywnie w nich uczestniczyło.
 5. Cenisz doświadczenie i ufasz tylko profesjonalistom, którzy od lat uczą dzieci języków obcych i dbają o wysokie standardy realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.
 6. Chcesz wiedzieć, co się dzieje na zajęciach, za które płacisz.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

DODATKOWO PŁATNE

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Co chcesz dalej zrobić?