Kursy konwersacyjne - Best Centrum

Kursy konwersacyjne

Przeznaczone dla osób, które w szybkim tempie chcą przełamać barierę językową oraz nabrać wprawy w swobodnym porozumiewaniu się z obcokrajowcami w różnych kontekstach sytuacyjnych.

ZALETY

Dlaczego kurs konwersacyjny?

Przede wszystkim zaletą kursów konwersacyjnych jest idealne dopasowanie programu zajęć i sposobu ich prowadzenia do potrzeb i celów kursantów, którzy pomimo znajomości języka obcego odczuwają trudność w prowadzeniu swobodnej rozmowy. Doświadczeni lektorzy, wyspecjalizowani w nauczaniu zgodnie z wytycznymi Communication Method by BEST®, która kładzie nacisk na komunikację, wiedzą, w jaki sposób pomóc osobom borykającym się z tego typu trudnościami. Uczestnicy oprócz nowego zasobu słów i zwrotów, poznają także strategie komunikacyjne, które ułatwiają pokonywanie bariery językowej. Kursy konwersacyjne obejmują także spotkania z native speakerami, dzięki czemu uczestnicy mogą osłuchać się z naturalnym akcentem i wymową. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach w blokach, według harmonogramu spotkań.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs konwersacyjny z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs konwersacyjny dla dorosłych

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Busines

Dla firm

metodą Best Communication in Busines

Tryby nauki

Kursy konwersacyjne możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

O kursie konwersacyjnym

Jak sama nazwa wskazuje, kursy konwersacyjne opierają się na ćwiczeniu mówienia, porozumiewania się w języku obcym. Najważniejsza jest rozmowa, jednak nie oznacza to wcale, że zajęcia polegają na zwykłej pogadance bez planu, a lektor nie jest zobowiązany do realizowana celów kształcenia. Jego zadaniem jest moderowanie rozmowy, z użyciem nowoczesnych technik nauczania i narzędzi dydaktycznych, aktywizowanie każdego uczestnika, dopingowanie i oczywiście korygowanie błędów. W niewielkich grupkach, w luźnej atmosferze uczestnicy dyskutują na interesujące ich tematy, prowadzą ciekawe konwersacje, odgrywają scenki, tworząc zdania w języku potocznym oraz bardziej formalnym. W ten sposób przyswajają nowe słownictwo i uczą się struktur gramatycznych. Lektorzy zapoznają uczestników ze strategiami komunikacyjnymi np. domyślanie się znaczenia wyrazów z kontekstu, identyfikowanie słów kluczy, dzięki którym nabywają sprawności językowej i są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji. Uczestnicy kursów konwersacyjnych mogą liczyć na wsparcie nie tylko lektorów, ale także native speakerów, którzy znaczenie częściej pojawiają się na zajęciach niż ma to miejsce na przykład podczas kursów standardowych.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?