Referencje - Best Centrum

Referencje

Oni dobrze wybrali… Ty też możesz 🙂 

Przez wiele lat funkcjonowania “BEST” Centrum Języków Obcych zapracowaliśmy sobie na bardzo dobrą opinię zarówno wśród indywidualnych uczestników naszych kursów , jak i firm oraz instytucji, w których prowadzimy zajęcia. Doświadczenie, najwyższy poziom merytoryczny, rzetelność, elastyczność – to nasze cechy, które przyczyniają się do ciągłego powiększania grona naszych zadowolonych klientów.

Nasi klienci sami dokonują oceny swoich lektorów oraz całej naszej firmy. Pozwala nam to na poznanie, a następnie skuteczną realizację ich oczekiwań i stawianych nam wymogów. Z przeprowadzanych przez nas okresowo ankiet wynika, m.in., że aż 68% studentów uważa nas za lepszych od konkurencji, 74% kontynuuje naukę kilka lat, a nasi lektorzy w 6-stopniowej skali uzyskują średnią ocenę 5,09.

Klienci indywidualni

język angielski

Kurs maturalny w tej szkole jest według mnie świetnym i na pewno skutecznym sposobem na dobre przygotowanie do egzaminu maturalnego, a jego intensywność sprawia , że nawet osoby leniwe, takie jak ja, mogą bez obaw podejść do matury. Poprzednia moja szkoła (…) nie prowadziła tak dobrze dostosowanych zajęć do wymogów maturalnych.

Żaneta

kurs maturalny

język hiszpański

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Atmosfera na zajęciach i umiejętności przekazywania wiedzy przez prowadzącego stwarzają doskonałe warunki do nauki języka.

studentka

język angielski

Przyjazna atmosfera, małe grupy, kurs bezstresowy; wszystko to pozwala nabrać pewności siebie w mówieniu i przełamać barierę językową, co wcześniej mi się nie udawało. 

studentka

język angielski

Poznałem konkurencję, ale tu jest najlepiej. Super lektorzy i kilku Native Speakers. Super atmosfera, ale i duże wymagania szkoły. Teraz podchodzę do FCE i dzięki kursowi w BEST widzę u mnie dość duże postępy. Zdałem egzamin próbny prowadzony przez BEST (wszystkie 5 części), więc jest OK., więc warto polecić…

Adaś

język francuski

Bardzo żałuję, że w przyszłym roku będę studiował i będę musiał przerwać edukację w BEST…  

Michał

Klienci instytucjonalni

HAGER POLO PRODUKCJA sp. z o.o.

Kursy prowadzone są w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim i francuskim, na różnych poziomach zaawansowania. Lektorzy szkoły prowadzą również konwersacje z bardziej zaawansowanymi studentami. Firma BEST jest elastyczna w podejściu do klienta i współpraca układa się bezkonfliktowo.

Joanna Osoba-Botwina

Dyrektor Personalny

CJ INTERNATIONAL Ltd. sp. z o.o.

Dysponując profesjonalną i doświadczoną kadrą firma BEST Centrum Języków Obcych gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług (…) co możemy ocenić na podstawie dotychczasowej współpracy.

Dariusz Korczyński

Dyrektor

Kompania Piwowarska S.A. Tyskie Browary Książęce

Szkoła BEST Centrum Języków Obcych dała się poznać jako fima solidna i wzbudzająca zaufanie. W ciągu ponad 3 lat naszej współpracy zajęcia zawsze były znakomicie przygotowane, a prowadzący je lektor odznaczał się inwencją i znawstwem tematu, żywo reagując na potrzeby kursantów związane z ich obowiązkami zawodowymi. Szkoła BEST doskonale radziła sobie z dopasowaniem zajęć do specyfiki pracy naszego zakładu, wykazując się elastycznością działania i skutecznością podejmowanych decyzji.

Zbigniew Cichoń

Dyrektor ds. Inwestycji

DELPHI Polska Automotive Systems sp. z o.o.

Nasza firma jest zadowolona z dotychczasowej współpracy i ceni szkołę BEST za jej dbałość o wysoki poziom nauczania, dobór wykwalifikowanych lektorów, dobrą obsługę klienta i pełny profesjonalizm w ich pracy. Ponieważ dostrzegamy efekty tych kursow w naszej pracy możemy polecić usługi BEST Centrum Języków Obcych wszystkim firmom chcącym pomóc w dokształcaniu umiejętności językowych swoich pracowników.

Krystyna Misiak

Dyrektor Personalny