Kursy indywidualne - Best Centrum

Kursy indywidualne online

Regularne spotkania „1na1” z lektorem lub wspólnie z maksymalnie dwiema osobami (znajomi, rodzina) – bez dojazdów, z dowolnego miejsca na świecie. Opcja wybierana najczęściej przez osoby, które nie lubią się dostosowywać do innych i szukają kursu językowego idealnie dopasowanego do ich własnych potrzeb.

ZALETY

Dlaczego kurs indywidualny online?

Kursy indywidualne online oferowane są w przejrzystych pakietach zajęć. Im więcej zajęć w pakiecie, tym niższy ich koszt. Sam decydujesz o terminach i częstotliwości spotkań, czasie ich trwania i zakresie przerabianego materiału. Przedstawiasz swoje potrzeby językowe i cele nauki, a lektor dopasowuje do nich program zajęć oraz materiały kursowe. Wygodnie, bez wychodzenia z domu, łączysz się z prowadzącym o umówionej porze i uczysz się języka obcego tak samo jak w szkole, z tą różnicą, że lektor skupia całą swoją uwagę na Tobie. W kursach indywidualnych online mogą wziąć udział oprócz Ciebie jeszcze maksymalnie dwie osoby np. Twój kolega, siostra, mąż. Przy większej liczbie uczestników koszt pakietu niewiele wzrasta, ale możesz go podzielić po równo pomiędzy wszystkich uczestników. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat oraz ocenę opisową na życzenie. Koordynator BEST CJO czuwa nad tym, aby zajęcia odbywały się bez przeszkód i spełniały Twoje oczekiwania.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs indywidualny online z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs indywidualny online

Dzieci i młodzież

metodą KIDDO (dzieci do 8 lat)

metodą TEENER (młodzież)

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

JAK UCZYMY?

O kursie indywidualnym online

Programy kursów indywidualnych online są dopasowane do potrzeb oraz wymagań uczestników i opierają się o autorską metodę Communication Method by BEST®. Swobodna rozmowa, rozumienie ze słuchu oraz umiejętność prawidłowej reakcji, w której wymagane jest użycie języka obcego, to najważniejsze cele tej metody. Nawet jeśli Twoim zamierzeniem jest szlifowanie gramatyki, możesz być pewien, że zajęcia nie będą polegały wyłącznie na rozwiązywaniu testów. Wiemy, że gramatyka wcale nie musi być nudna, to pomocne narzędzie i środek do osiągnięcia sprawności komunikacyjnej. Nasi lektorzy korzystają z materiałów multimedialnych, które pokazują sytuacje z życia codziennego i oswajają z językiem potocznym, ale także sprawiają, że zajęcia są interesujące i poruszają aktualną tematykę. Zgodnie z założeniami naszej metody lektor nie tylko przekazuję wiedzę i pomaga w opanowaniu nowych zagadnień językowych, ale również stymuluje do podejmowania aktywności i monitoruje przebieg zajęć. Na kursach indywidualnych online można zrealizować nawet cały stopień zaawansowania – i to bez wychodzenia z domu!

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy kursów dla danej grupy wiekowej. W razie potrzeby dostępne są także połówki poziomów.

Rodzaje kursów

Wybierz rodzaj kursu dopasowany do Twoich indywidualnych celów. Dostępne rodzaje kursów odpowiadają poszczególnym celom nauki.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

PAKIET STANDARD

Korzyści w cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?