Kursy egzaminacyjne - Best Centrum

Kursy egzaminacyjne

Przeznaczone dla osób, które chcą jak najlepiej przygotować się do egzaminów międzynarodowych i bez stresu podejść do ich zdawania.

ZALETY

Dlaczego kurs egzaminacyjny?

Przygotowanie do egzaminu międzynarodowego to ambitne, lecz trudne zadanie. Wszystko wydaję się prostsze i lepiej zorganizowane, kiedy można liczyć na pomoc i wsparcie doświadczonego lektora. Kursanci na bieżąco realizują materiał, którego opanowanie jest niezbędne do zdania egzaminu międzynarodowego, ale także poznają techniki egzaminacyjne przydatne na testach. W ramach kursów egzaminacyjnych organizowane są próbne testy, dzięki czemu uczestnicy mogą sprawdzić swój poziom przygotowania i dowiedzieć się, nad czym jeszcze należy popracować, aby zrealizować swój cel i zdać egzamin.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs egzaminacyjny z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs egzaminacyjny dla dorosłych

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Busines

Dla firm

metodą Best Communication in Busines

Tryby nauki

Kursy egzaminacyjne możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

O kursie egzaminacyjnym

Kursy egzaminacyjne opierają się na rozwijaniu wszystkich sprawności językowych tj. mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. Oparte są o podręcznik egzaminacyjny i autentyczne zadania testowe. Celem jest usystematyzowanie i uzupełnienie struktur językowych i gramatycznych, poznanie i doskonalenie strategii oraz technik egzaminacyjnych, dzięki czemu uczestnicy zyskują pewność dobrego przygotowania do egzaminu. W większym stopniu niż na przykład uczestnicy kursów standardowych, kursanci na kursach egzaminacyjnych angażowani są w systematyczną pracę własną, która polega na przygotowaniu zadań domowych ocenianych następnie przez lektora. Mogą liczyć na systematyczną informację zwrotną od prowadzącego na temat obszarów, nad którymi powinni jeszcze popracować i poświęcić im więcej uwagi. Są to bardzo cenne wskazówki, które pozwalają mądrze spożytkować czas, poświęcając go na naukę w obszarach, które faktycznie tego wymagają. Uczestnictwo w kursie przygotowującym do egzaminu pozwala także poczuć się pewniej przed tym trudnym doświadczeniem, a jak powszechnie wiadomo, poczucie pewności siebie i własnych umiejętności wpływa korzystnie na końcowy wynik każdego wyzwania

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?