Kursy komunikacyjne - Best Centrum

Kursy komunikacyjne

Najczęściej wybierane kursy w BEST CJO. Idealne dla osób, które chcą poznać podstawy języka obcego lub rozwinąć jego dotychczasową znajomość i szybko wejść na wyższy poziom.

ZALETY

Dlaczego kurs komunikacyjny?

Język to komunikacja, dlatego umiejętności konwersacyjne i komunikacyjne naszych Studentów zawsze stawiamy na pierwszym planie. Zajęcia prowadzimy zgodnie z wytycznymi metody komunikacyjnej, która szczególny nacisk kładzie na rozwój praktycznych umiejętności, takich jak: mówienie i rozumienie ze słuchu. Zdajemy sobię sprawę, że język to także inne sprawności – czytanie, pisanie oraz gramatyka. Kurs pomaga opanować wszystkie te umiejętności w stopniu odpowiednim do poziomu zaawansowania, a przede wszystkim tak, aby można je było wykorzystać w praktyce.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs komunikacyjny z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs komunikacyjny dla dorosłych

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Tryby nauki

Kursy komunikacyjne możesz realizować w kilku trybach. Przekonaj się, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

O kursie komunikacyjnym

Kursy komunikacyjne obejmują naukę języka ogólnego i są prowadzone zgodnie z założeniami Communication Method by BEST®. Swobodna rozmowa, rozumienie ze słuchu oraz właściwa reakcja w danej sytuacji językowej to najważniejsze cele tej metody, co nie oznacza, że zaniedbywane są inne elementy. Bez względu na poziom zaawansowania, kursy mają na celu rozwijanie wszystkich sprawności językowych także czytania oraz konstruowania wypowiedzi pisemnych. Pewnie zastanawiasz się, co z gramatyką? To, w jakim stopniu zajmujemy się podczas kursów komunikacyjnych zagadnieniami gramatycznymi, uzależniamy od funkcji, jaką dane zagadnienie pełni w komunikacji, ale przede wszystkim od indywidualnych potrzeb kursantów. Zajęcia prowadzone są w oparciu o nowoczesne podręczniki i materiały dydaktyczne renomowanych wydawnictw językowych, wzbogacanych o przydatne suplementy. Każdy uczestnik otrzymuje te wszystkie materiały w cenie kursu.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?