KIDDO MINI by BEST® - Best Centrum

KIDDO MINI by BEST®

Kursy językowe dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

ZALETY

Dlaczego KIDDO MINI by BEST®?

Nauka języka obcego przez zabawę i w magicznej atmosferze Disneya. W niewielkich grupach, pod opieką specjalnie przeszkolonych lektorów dzieci oswajają się z językiem obcym, a znane z kreskówek postacie pomagają zapamiętać nowe słówka i wyrażenia. To w skrócie Kiddo Mini by BEST® – wyjątkowe kursy językowe, za którymi przepadają dzieci, a rodzice cenią wysoko.

 • Połączenie nauki i magii Disneya
 • Zabawa i radość
 • Niewielkie grupy/ bezpieczne środowisko
 • Wykwalifikowani lektorzy
 • Bogaty pakiet ucznia
 • Wsparcie dla rodziców

Języki, jakich uczymy

Sprawdź jakich języków uczymy metodą KIDDO MINI by BEST®?

Kogo uczymy?

Sprawdź, dla kogo przeznaczony jest kurs KIDDO MINI by BEST®

Dzieci 3 - 6 lat
Niemiecki dla dzieci Tychy

metodą KIDDO MINI by BEST®

Tryby nauki

Przekonaj się, który z dostępnych trybów nauki odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

Nowa odsłona kursów Kiddo Mini by BEST® dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat to przynoszące doskonałe efekty połączenie nauki języka obcego z zabawą, humorem i magicznym światem Disneya. Dzieci w wieku przedszkolnym czerpią frajdę ze słuchania opowieści i oglądania bajek oraz filmików z udziałem intersujących bohaterów. Kursy Kiddo Mini by BEST® bazują na tych ulubionych, dziecięcych czynnościach i wykorzystują je do zapoznawania dzieci z nowym słownictwem, wyrażeniami i zwrotami w języku obcym. Taka nauka kojarzy się z czymś przyjemnym, sprawia dzieciom wiele radości, dlatego chętnie uczestniczą w kursie i nie trzeba ich do tego specjalnie przekonywać.

Lektorzy w umiejętny sposób wykorzystują naturalną potrzebę. Podczas zajęć dzieci śpiewają, tańczą, kolorują i malują. Lektorzy stosują także techniki pracy z ruchem i ciałem. Ćwiczenia TPR (Total Physical Response) pozwalają spożytkować naturalną energię dzieci poprzez włączanie całego ciała dziecka w proces zapamiętywania nowego materiału. Aktywności te oprócz tego, że gwarantują solidną dawkę ruchu, przynoszą bardzo dobre rezultaty – sprzyjają rozwijaniu u dziecka umiejętności słuchania, rozumienia nowych zwrotów oraz podążania za instrukcjami.

Warto dodać, że wszyscy uczestnicy kursów Kiddo Mini by BEST® otrzymują bogaty zestaw kursanta, w którym znajduje się mnóstwo przydatnych gadżetów i pomocy naukowych, z których dziecko może korzystać również w domu.

Oto, co dokładnie zawiera pakiet „Kiddo Mini”: Podręcznik i zeszyt ćwiczeń My Disney Stars and Friends wydawnictwa Pearson, przydatna teczka z rączką, zeszyt, długopis, plan zajęć, naklejki motywacyjne z planszą, nagroda niespodzianka za zebranie kompletu naklejek, certyfikat ukończenia kursu.

Przez cały okres trwania kursu lektorzy pozostają w stałym kontakcie z rodzicami, którzy ponadto otrzymują dostęp do e-dziennika. Mogą w nim obserwować, czego uczą się ich dzieci i z dumą śledzić ich postępy.

Wybierz kurs Kiddo by Best® dla swojego dziecka jeśli:

 1. Zależy Ci, aby początek przygody z językiem obcym był dla Twojego dziecka cudownym czasem, pełnym radości, humoru i magii wprost z baśniowego świata Disneya.
 2. Podoba Ci się idea nauczania przez zabawę w kameralnych grupach.
 3. Chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko podczas zajęć będzie się czuło swobodnie, pewnie i bezpiecznie.
 4. Chcesz, aby zajęcia były ciekawe i aktywizujące, tak, aby Twoje dziecko utrzymało koncentracje i wyniosło z nich jak najwięcej korzyści.
 5. Cenisz doświadczenie i ufasz tylko profesjonalistom, którzy od lat uczą dzieci języków obcych i dbają o wysokie standardy realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.
 6. Chcesz wiedzieć, co się dzieje na zajęciach, za które płacisz.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

DODATKOWO PŁATNE

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Co chcesz dalej zrobić?