Kursy grupowe - Best Centrum

Kursy grupowe stacjonarne

Regularne spotkania w małych grupach, w tradycyjnej sali lekcyjnej. Opcja najczęściej wybierana przez osoby, które motywuje do nauki bezpośredni kontakt z lektorem i innymi uczestnikami.

ZALETY

Dlaczego kurs stacjonarny grupowy?

Nauka języków obcych w starannie dopasowanych grupach pod czujnym okiem doświadczonego lektora jest nie tylko skuteczna, ale także przyjemna. Regularne i bezpośrednie spotkania z innymi uczestnikami, z którymi łączy nas wspólny cel – osiągnięcie biegłości językowej, a także pasja do kultury i języka innych krajów, to świetny sposób na przyjemne i pożyteczne spędzenie wolnego czasu i odskocznia od codzienności. W grupie jest weselej i bardziej energicznie, a motywacja do nauki większa. Można ocenić własne postępy na tle innych i na bieżąco mobilizować się do dalszej pracy. A kiedy zdarzy się tak, że Twój poziom zaawansowania znacznie przewyższy umiejętności kolegów, lektor szybko zareaguje i zaproponuje rozwiązanie, którym jest zazwyczaj kurs na wyższym poziomie. Niewątpliwą zaletą kursów stacjonarnych grupowych w BEST CJO są niewielkie grupy. Dzięki temu lektor może poświęcić każdemu kursantowi należytą uwagę, zajęcia nie tracą na swojej dynamice, a uczestnicy są zaangażowani i skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty. Kursy stacjonarne grupowe pod względem ceny przedstawiają się najbardziej korzystnie, ich koszt w porównaniu do kursów indywidulanych jest sporo niższy.

Języki, jakich uczymy

Możesz wybrać kurs stacjonarny grupowy z następujących języków obcych

Kogo uczymy?

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest kurs stacjonarny grupowy

Dzieci
Niemiecki dla dzieci Tychy

metodą TEDDY EDDIE (dzieci 2-7 lat)

metodą KIDDO MINI (dzieci 3-7 lat)

metodą KIDDO (dzieci od 8 lat)

Młodzież

metodą TEENER (młodzież)

Dorośli

metodą Best Communication Method

metodą Best Communication in Business

Dla firm

metodą Best Communication in Business

Jak uczymy

O kursie stacjonarnym grupowym

Wszystkie kursy w trybie stacjonarnym grupowym prowadzone są w oparciu o autorską Communication Method by BEST®. Swobodna rozmowa, rozumienie ze słuchu oraz właściwa reakcja w danej sytuacji językowej to najważniejsze cele tej metody. Nauka w grupie stwarza najwięcej możliwości do przeprowadzania ćwiczeń rozwijających sprawności komunikacyjne i wymagających interakcji między uczestnikami: dyskusje na różne tematy, scenki, gry czy dialogi w parach. To sprawia, że zajęcia przebiegają dynamicznie, są ciekawe i angażujące. Ze względu na małe grupy, lektor może mobilizować do aktywnego uczestnictwa w zajęciach wszystkich kursantów, dzięki czemu każdy wyniesie z nich jak najwięcej korzyści, z których najważniejszą jest przełamanie bariery komunikacyjnej i nabycie swobody mówienia w języku obcym. Bez względu na poziom zaawansowania, kursy w BEST CJO mają na celu rozwijanie wszystkich sprawności językowych także czytania oraz konstruowania wypowiedzi pisemnych. Lektor w porozumieniu z całą grupą opracowuje scenariusze zajęć, uwzględniając ich preferencje także odnośnie zagadnień gramatycznych, zainteresowań i tempa nauki. Nad najwyższym standardem zajęć oraz efektami pracy lektorów czuwają metodycy, którzy przeprowadzają regularnie hospitacje. Daje to gwarancje, że kursy odbywają się w oparciu o założenia Communication Method by BEST® i prowadzą do optymalnego rozwoju sprawności językowych kursantów.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy kursów dla danej grupy wiekowej. W razie potrzeby dostępne są także połówki poziomów.

Rodzaje kursów

Wybierz rodzaj kursu dopasowany do Twoich indywidualnych celów. Dostępne rodzaje kursów odpowiadają poszczególnym celom nauki.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

PAKIET STANDARD

Korzyści w cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu

Dodatkowo płatne

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Na koniec kursu zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO. Kupując go w pakiecie podczas zapisu na kurs otrzymasz go w niższej cenie.

Co chcesz dalej zrobić?