Egzamin online Versant Test - Best Centrum

Egzamin online Versant Test

Versant Test

Versant Test to szybki i wygodny w przeprowadzeniu test poziomujący, który sprawdza wszystkie sprawności językowe. Versant Test dostępny jest w każdej chwili, 24/7. Warto po niego sięgnąć w celu oceny poziomu znajomości języka angielskiego przed rozpoczęciem kursu językowego lub na jego zakończenie. A także w celu monitorowania postępów językowych i opracowania dalszego programu nauczania adekwatnego do potrzeb zdającego. Dzięki zastosowaniu technologii przetwarzania mowy i tekstu pisanego, z procesu ewaluacji wyeliminowane są błędy ludzkie. Wynik wraz ze szczegółowym raportem dostępne są już po paru minutach od zakończenia testu.

Instytucja certyfikująca

Pearson, kiedyś Longman, to 250 lat doświadczenia i tradycji we wspieraniu edukacji językowej. Pearson powszechnie znany jest jako wydawca podręczników, słowników czy repozytoriów. Od wielu lat wykorzystuje nowoczesne technologie do projektowania rozwiązań cyfrowych, w tym także popularnych egzaminów, które dokładnie określają umiejętności językowe oraz postępy w nauce.

Z jakiego języka?

Sprawdź, z jakiego języka można zdać Versant Test i w sposób rzetelny zmierzyć umiejętności językowe.

Dla kogo egzamin

Sprawdź, jakim grupom odbiorców w szczególności rekomendujemy Versant Test.

Dla młodzieży
Dla dorosłych
Dla firm
Dla biznesu
Dla specjalistów

Tryb egzaminu

W dzisiejszych czasach możliwości co do formy i sposobów zdawania egzaminów są bardzo urozmaicone. Tradycyjne egzaminy w sali lekcyjnej pod okiem egzaminatora także są dostępne, ale rozwój nowych technologii niesie ze sobą więcej rozwiązań. Sprawdź możliwe tryby Versant Test.

Opis egzaminu

Aby przystąpić do Versant Test, wystarczy komputer z łączem internetowym, słuchawki i mikrofon. Egzamin dostępny jest w dwóch wersjach: Versant Placement Test (VEPT) oraz Versant Professional English Test (VPET)

  • Versant Placement Test (VEPT) – w niecałą godzinę ocenia wszystkie umiejętności językowe. Informuje o znajomości języka w oparciu o skalę CEFR w zakresie A1-C2.
  • Versant Professional English Test (VPET) – kierowany jest głównie do klientów korporacyjnych w celu weryfikacji kompetencji językowych przydatnych w środowisku pracy, a także jako uzupełnienie kursu Business English. W godzinę mierzy umiejętności językowe w zakresie mówienia, słuchania, czytania i pisania w kontekście środowiska biznesowego, z wykorzystaniem sytuacji związanych z międzynarodowym miejscem pracy. Dostępny na dwóch poziomach: preA1 do B1+ oraz B1+ do C1.

Wyniki

Wyniki w skalach Global Scale of English i CEFR wraz z raportem opisowym kompetencji dla każdej ze sprawdzanych umiejętności językowych dostępne są już po paru minutach.

Cena egzaminu

Versant English Placement Test 139zł
Versant Professional English Test 349zł

Versant English Placement Test z monitoringiem 249zł
Versant Professional English Test z monitoringiem 629zł

Versant English Speaking+Writing Test 119zł

Versant English Speaking+Writing Test z monitoringiem 189zł

Poziomy egzaminów

Sprawdź z jakich poziomów oferujemy egzamin Versant

W jakim oddziale zdasz egzamin

Rodzaje egzaminów

Poziomujący, potwierdzający stopień, a może ogólny? Sprawdź, jakim rodzajem egzaminu jest Versant Test.

KORZYŚCI

W cenie egzaminu

Wybierając Versant Test w „BEST” Centrum Egzaminacyjnym, możesz cieszyć się przydatnymi opcjami dodatkowymi w cenie egzaminu.

dodatkowo płatne

Powiększ pakiet o dodatkowe korzyści

„BEST” Centrum Egzaminacyjne proponuje zdającym szereg dodatkowych korzyści, z których możesz skorzystać odpłatnie w atrakcyjnej cenie, jeśli tylko chcesz.

Co chcesz dalej zrobić?