Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Lektorzy

Wykształceni, profesjonalni, uśmiechnięci :)

Lektorami w naszej szkole językowej są zarówno osoby pochodzenia polskiego jak i obcokrajowcy (native speakers). Każdy z nich to wysoko wykwalifikowany absolwent filologii obcej z uprawnieniami pedagogicznymi. Dla naszych lektorów nie ma rzeczy niemożliwych, a język obcy dzięki nim sam wchodzi do głowy! Na prowadzone przez nich zajęcia nigdy nie wkrada się rutyna czy nuda, a atmosfera jaką tworzą sprzyja zdobywaniu wiedzy.Aby sprostać oczekiwaniom i pragnieniom naszych Słuchaczy lektorzy BEST CJO regularnie doskonalą swój warsztat i rozwijają umiejętności poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach metodycznych.

Dodatkowym atutem naszej szkoły języków obcych jest zapewnienie pracownikom fachowej pomocy Dyrektorów Metodycznych -Directors of Studies, którzy doradzają lektorom jak stworzyć optymalny program dydatktyczny, dzielą się z nimi pomysłami jak uatrakcyjnić zajęcia oraz pomagają  rozwiązywać różne problemy natury dydaktyczno-metodycznej.

Sami widzicie - lektorzy BEST CJO to grupa profesjonalistów z jasno wytyczonymi celami, z których najważniejszy to dobro naszych Studentów. Nasi nauczyciele są po prostu "The BEST"! 

Aby lepiej poznać naszych lektorów zapraszamy do GALERII W NASZYCH ODDZIAŁACH

GALERIA LEKTORÓW W BEST CJO TYCHY

GALERIA LEKTORÓW W BEST CJO ONLINE 

GALERIA LEKTORÓW W BEST CJO BIERUŃ 

GALERIA LEKTORÓW W BEST CJO CZECHOWICE-DZIEDZICE 

GALERIA LEKTORÓW W BEST CJO PSZCZYNA

i

GALERIA LEKTORÓW W BESTCENTRUM.ONLINE - zajęcia indywidualne online

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij