BEST Communication in Business® - Best Centrum

BEST Communication in Business®

Autorskie programy zajęć językowych dla osób dorosłych pracujących w środowiskach międzynarodowych, które chcą nadać tempa swojej karierze. Udoskonalana od wielu lat, niezwykle skuteczna i elastyczna metoda nauki języków obcych, która sprawdza się doskonale w nauczaniu języka biznesowego i specjalistycznego. W krótkim czasie, bezstresowo nabędziesz umiejętność i sprawność posługiwania się językiem obcym w sytuacjach zawodowych.

ZALETY

Dlaczego BEST Communication in Business®?

Przede wszystkim, metoda jest sprawdzona i skuteczna. Regularny trening językowy pod okiem lektorów wyspecjalizowanych w nauczaniu języka biznesowego i specjalistycznego sprawia, że komunikacja w języku obcym na gruncie zawodowym, ale także w życiu codziennym, przestaje wiązać się ze stresem. Lepsza znajomość języka nie tylko ułatwia pracę, ale także podnosi samoocenę kursantów, co jeszcze bardziej napędza do dalszej nauki. Zajęcia prowadzone zgodnie z założeniami metody BEST Communication in Business® dotyczą realnych sytuacji i zdarzeń w środowisku pracy, nacisk kładziony jest na praktyczną znajomość języka. Lektorzy w umiejętny sposób angażują do aktywnego uczestnictwa wszystkich słuchaczy, dzięki czemu, każdy może wynieść z zajęć jak najwięcej. Nad jakością kursów czuwa zespół metodyków, co jest najlepszą gwarancją, że nauka przebiega zgodnie z opracowanymi założeniami. Metodycy na bieżąco rozwijają i ulepszają metodę tak, aby odpowiadała zmieniającym się potrzebom, oczekiwaniom kursantów oraz trendom w nauczaniu języków obcych.

Języki, jakich uczymy

Sprawdź jakich języków uczymy metodą Communication Method by BEST®?

Kogo uczymy?

Sprawdź, dla kogo przeznaczony jest kurs metodą Communication Method by BEST®?

Dorośli

metodą BC in Business

Dla firm

metodą BC in Business

Tryby nauki

Przekonaj się, który z dostępnych trybów nauki odpowiada najbardziej Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy wolisz zajęcia indywidualne, w grupie, online czy może raczej w tradycyjnej sali lekcyjnej – znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Jak uczymy?

Kursy dla dorosłych zainteresowanych nauką języka biznesowego lub specjalistycznego opierają się na autorskiej metodzie nauczania języka ogólnego Communication Method by BEST®, która kładzie nacisk na komunikacje i praktyczną znajomość języka, ale wzbogaconą dodatkowo o elementy niezbędne w sprawnej komunikacji zarówno w mowie, jak i piśmie w sytuacjach formalnych i profesjonalnym środowisku. To połączenie zostało skategoryzowane i ujęte w ramy metodologii BEST Communication in Business®. Słuchacze nabywają wszystkich umiejętności językowych potrzebnych w świecie biznesu. Podejście zakłada interakcyjne formy pracy, które umożliwiają prezentowanie „żywego języka” w realnych kontekstach sytuacyjnych, zaczerpniętych ze świata biznesu lub działalności zawodowej. Na zajęciach uczestnicy odgrywają scenki sytuacyjne, small talks, negocjacje, ćwiczą prezentacje, wystąpienia, tworzą oficjalne pisma i raporty. Każda kolejna lekcja z lektorem to okazja do opanowania i utrwalania specyficznych sformułowań i wyrażeń usprawniających najważniejsze obszary języka biznesowego, takie jak: komunikacja w organizacji, zasoby ludzkie HR, sprzedaż i marketing, handel międzynarodowy czy zarządzanie organizacją. Bez względu na to, czy celem jest lepsza znajomość terminologii technicznej, medycznej, prawnej czy związanej z hotelarstwem i gastronomią, BEST Communication In Business® jest najlepszym sposobem na jego realizację.

Wybierz metodę BEST Communication in Business®, jeśli:

  1. Chcesz się skoncentrować na nauce języka używanego w sytuacjach biznesowych i służbowych.
  2. Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu różnych tematów biznesowych i umiejętności przydatne w budowaniu kariery w międzynarodowym środowisku.
  3. Szukasz kursu kompletnego, w którym ćwiczone są wszystkie sprawności językowe, przy czym tempo nauki jest optymalne i dopasowane do Twoich możliwości.
  4. Chcesz, aby uczestnictwo w kursie było dla Ciebie inspiracją i motywacją do jeszcze lepszego poznawania języka obcego.
  5. Podczas zajęć chcesz się czuć swobodnie i pewnie, bo tylko wtedy będziesz aktywnie w nich uczestniczyć.
  6. Cenisz doświadczenie i ufasz tylko profesjonalistom, którzy od lat nauczają języków obcych i dbają o wysokie standardy realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.

Poziomy kursów

Sprawdź dostępne poziomy językowe ze względu na stopień zaawansowania.

Rodzaje kursów

Wybierz rodzaj kursu dopasowany do Twoich indywidualnych celów. Dostępne rodzaje kursów odpowiadają poszczególnym celom nauki.

W jakich oddziałach znajdziesz kurs?

KORZYŚCI

W cenie kursu

Już teraz odkryj bogactwo pakietu, który standardowo otrzymasz od nas w cenie kursu.

DODATKOWO PŁATNE

Powiększ pakiet
o dodatkowe korzyści

Powiększ pakiet standardowy do niestandardowych rozmiarów i ciesz się jeszcze bardziej z uzyskanych korzyści. W ramach pakietów powiększonych zyskujesz dodatkowe lekcje zajęć indywidualnych “1 na 1” w różnych konfiguracjach i cenach najlepszych z możliwych. Nie zwlekaj! Już teraz zobacz, co mamy do zaproponowania.

Zakończ kurs egzaminem międzynarodowym

Zdaj międzynarodowy egzamin i ciesz się z podjętego wyzwania! Pochwal się prestiżowym, rozpoznawalnym certyfikatem i osiągaj swoje cele. Sprawdź, do którego egzaminu międzynarodowego możesz podejść w BEST CJO.

Co chcesz dalej zrobić?