Promocje

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Promocje

 Promocje w BEST CJO

W ramach oferty kursów językowych przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy wiele atrakcyjnych promocji oraz dodatkowych atrakcji, które pomogą w nauce oraz pozwolą udoskonalić nabyte umiejętności językowe.

Gratisy 

W ramach kursu językowego, nasi studenci wszystkie podręczniki oraz materiały niezbędne do nauki otrzymują GRATIS!!!! Nie ma zatem żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów związanych z zakupem książek.

 

 Złota karta

Każdy słuchacz BEST CJO może wyrobić Złotą Kartę BEST (cena 10zł). Posiadaczom naszej karty przysługują liczne rabaty na towary i usługi w wielu firmach (pizzerie, kluby, kina, restauracje, puby i inne punkty gastronomiczne, a także księgarnie, kwiaciarnie i inne firmy usługowe) na terenie Tychów, Bielska-Białej, Bierunia, Pszczyny i Czechowic-Dziedzic. 

 

Warsztaty językowe

Nasi słuchacze przez cały rok szkolny mogą uczestniczyć w darmowych zajęciach, w ramach specjalnego programu Warsztatów Językowych. Tematyka zajęć obejmuje: konwersacje, powtórki słownictwa i gramatyki, dodatkowe testy do matury i egzaminów międzynarodowych, język biznesu, klub filmowy.  

 

To tzw. PAKIET STANDARD - pełny opis tego i pozostałych pakietów w dziale PAKIETY.

 

Certyfikaty

Certyfikat ukończenia kursu językowego w BEST CJO

W ramach kursu językowego oferujemy Państwu wewnętrzny egzamin końcowy zakończony wystawieniem dwujęzycznego certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu w naszej szkole.

  

Oferujemy również wiele rabatów, o których przeczytają Państwo w dziale RABATY

 

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij