Szkoła

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Szkoła

Już od 1996 r. BEST Centrum Języków Obcych staje naprzeciw wymaganiom Kursantów oraz zmian, które zachodzą na rynku nauczania języków obcych. Sukcesywny rozwój naszej szkoły zaowocował otworzeniem pięciu oddziałów, w których liczba nauczanych języków wzrosła do 28. W trakcie prowadzenia naszej działalności kursy językowe ukończyło tysiące zadowolonych kursantów, a grono lektorów systematycznie powiększało się. Dzięki temu BEST CJO jest największą szkołą językową w południowej części województwa śląskiego. 

 

Placówka oświatowa - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego.

Od 1 września 2004 roku BEST Centrum Języków Obcych posiada wpis do Rejestru Placówek Oświatowych Miejskiego Centrum Oświaty w Tychach, jako Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego pod numerem RSPO 75923 oraz otrzymało REGON niepublicznej placówki systemu oświatowego nr. 243089635.

Od 19 kwietnia 2007 roku BEST CJO jest także wpisane do rejestru Instytucji Szkoleniowych przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach pod numerem 2.24/00105/2007. 

 

Szkoła językowa oraz Centrum egzaminacyjne z największą ofertą językową w regionie

Najszersza oferta na Śląsku

Nasza oferta to ogromny wybór kursów językowych uwzględniających poziom zaawansowania i indywidualne potrzeby studentów. Języków obcych uczymy dzieci, ósmoklasistów, maturzystów, dorosłych, seniorów, specjalistów z różnych branż, osób przygotowujących się do egzaminów. Zajęcia prowadzimy zarówno w grupach, jak i w indywidualnym toku nauczania. Uczymy stacjonarnie i ONLINE. Starannie dobrana kadra polskich i zagranicznych lektorów oraz system nauki w niewielkich grupach (4-10 osób) wpływa pozytywnie na efekty kształcenia.

Naszym studentom zapewniamy bezpłatne podręczniki wybrane wspólnie z Director of Studies. Do dyspozycji oddajemy multimedialne pomoce naukowe, dobrze wyposażoną bibliotekę i filmotekę.

We wszystkich naszych lokalizacjach dostępna jest sieć WiFi a w każdej sali telewizor LCD lub projektor do prezentacji multiedialnych. Dzięki tym udogodnieniom nasi studenci szybko, skutecznie i bezstresowo opanowują wybrany język obcy.

Poza zajęciami standardowymi (trwających zawsze wielokrotność pełnych 45 minut) oferujemy również pakiety dodatkowe, w skład których wchodzą m.in. warsztaty językowe, próbne egzaminy międzynarodowe i maturalne, kursy multimedialne on-line. Dla uczestników kursów językowych przygotowaliśmy liczne rabaty, np. zniżki rodzinne, kontynuacyjne, dla nowych klientów, za drugi język i inne. 

Zadowolenie klienta ponad wszystko

W efektywnym przyswajaniu języka obcego i doskonaleniu umiejętności konwersacyjnych pomaga indywidualne podejście do każdego studenta oraz bezpłatne konsultacje z lektorem, a także bieżący monitoring postępów w nauce. Lektorzy są oceniani przez uczniów naszej szkoły poprzez okresowe, anonimowe ankiety. Dzięki temu możemy poznać oczekiwania i wymagania naszych słuchaczy względem oferty edukacyjnej i poziomu prowadzonych zajęć. 

Centrum egzaminacyjne  

Centrum Egzaminacyjne ETS przy BEST CJO umożliwia przystąpienie do najpopularniejszych egzaminów językowych, takich jak: TOEIC®, TOEIC Bridge™, TFI™ i TOEFL Junior oraz testy kompetenecji językowych Pipplet Test z 22 języków świata. Wchodzą one w skład oferty ETS – Educational Testing Service – renomowanej amerykańskiej firmy edukacyjnej, największej tego typu instytucji na świecie. BEST, jako otwarty ośrodek egzaminacyjny ETS, pełni rolę lokalnej placówki, posiadającej uprawnienia do testowania wszystkich chętnych kandydatów zgłaszających się na sesje otwarte. W jednej miejscowości mogą powstać 2, maksymalnie 3 takie ośrodki z różnych segmentów rynku. BEST CJO jest jedyną szkołą językową w Tychach oraz województwie śląskim, która spełnia wszystkie wymogi ETS w tym zakresie. 

Centrum Egzaminacyjne Pearson 

W 2017 roku BEST CJO uzyskało status Akredytowanego Centrum Ezgaminacyjnego PEARSON i rozpoczęło organizacje otwartych sesji populranego egzaminu Pearson Test of English - PTE General w sesji letniej (czerwiec) i zimowej (luty/marzec) na poziomie B2 (Level 3). Od 2021 roku egzamin zmienił nazwę na Pearson English International Certificate. Od 2021 roku BEST CJO stał się także Pearson Test Preparation Centre dla egzaminów PTE Academic (wizy, praca i studia zagranicą). W ofercie Centrum Egzaminacyjnego posiadamy także testy kompetencji językowych ONLINE: Level TestBenchmark Test i Versant Test

Centrum Egzaminacyjne Language Cert

W listopadzie 2020 roku BEST Centrum Języków Obcych zostało zakwalifikowane, jako Centrum Egzaminacyjne LanguageCert. LanguageCert jest częścią większej organizacji PeopleCert, która zajmuje się testowaniem różnych umiejętności zarówno w formie papierowych testów, jak i testów przeprowadzanych on-line. LanguageCert zajmuje się testowaniem umiejętności językowych, szczególnie w przypadku języka angielskiego. Nowością jest możliwość zdawania egzaminów on-line, bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla Państwa terminie. 

W ofercie LanguageCert, a teraz również Best CJO są  m.in. egzaminy: LanguageCert International ESOL (angielski)LanguageCert Test of English (LTE) (angielski), LanguageCertYoung Learners ESOL (angielski) i LanguageCert USAL esPro (hiszpański). W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:wykupić voucher na egzamin uprawniający do zdawania egzaminu z domu, zarejestrować się na egzamin, rzygotować się do egzaminów, zdać egzaminy podczas otwartych sesji egzaminacyjnych, zdać egzaminy w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie. 

Partner sieci TELC®

Kolejnym egzaminem, jaki oferuje Centrum Egzaminacyjnym BEST, jest międzynarodowy egzamin TELC – jedyny na rynku egzamin dla dorosłych, który testuje znajomość języka ogólnego już po pierwszym i drugim roku nauki. Jest on dostępny w 10 językach (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, czeski, turecki, holenderski) na wielu poziomach zaawansowania. 

Partner British Council dla egzaminów CAMBRIDGE

Jesteśmy partnerem egzaminacyjnym BRITISH COUNCIL – British Council. Oznacza to, że posiadamy upoważnienie do prowadzenia zapisów na egzaminy organizowane przez Instytut. Przy odpowiedniej ilości chętnych, egzaminy take jak FCE, CAE czy CPE, mogą być przeprowadzane w naszej szkole językowej. Od lat organizujemy także kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge ESOL oraz egzaminy próbne. 


Oferujemy pakiety usług związanych z przygotowaniem do egzaminu i przeprowadzaniem egzaminów próbnych, a także pomoc w załatwieniu wszelkich formalności wymaganych przed przystąpieniem do egzaminów (również tych przeprowadzanych poza naszą szkołą).  

Kompleksowa obsługa szkoleniowa firm

Szkoła języków obcych BEST CJO od początku swojej działalności nieustannie udoskonala ofertę kursów językowych dla firm i instytucji. Każdorazowo uwzględniamy oczekiwania naszych klientów, dostosowując kształt i zakres kursu do ich indywidualnych potrzeb. Prowadzimy szkolenia językowe w siedzibie firmy lub na terenie szkoły, formułujemy programy indywidualne dla kadry menadżerskiej i pracowników, organizujemy szkolenia wyjazdowe, „pogotowie językowe” (czyli krótkie kursy przed ważnymi wyjazdami czy spotkaniami służbowymi), zapewniamy pełen zakres usług tłumaczeniowych, a także pomoc przy weryfikacji znajomości języka przez pracowników firmy lub kandydatów.

Oferujemy tłumaczenia z języków zarówno europejskich, jak i pozaeuropejskich. Proponujemy Państwu usługi tłumaczeniowe w szerokim zakresie:

Tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe. Tłumaczenia tekstów z wielu dziedzin, m.in.: prawnicze, ekonomiczne, reklamowe, techniczne, marketingowe, folderów reklamowych, tłumaczenia korespondencji między instytucjami i podmiotami gospodarczymi z zachowaniem formy graficznej i rejestru właściwych dla języka docelowego, tłumaczenia korespondencji prywatnej, tłumaczenia instrukcji obsługi, tłumaczenia stron internetowych prywatnych i korporacyjnych, a także tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin nauki i techniki np. tłumaczenia informatyczne i tłumaczenia medyczne.

Tłumaczenia ustne. Tłumaczenia konsekutywne w trakcie szkoleń, konferencji, wyjazdów, tłumaczenia przysięgłe w kancelariach notarialnych i prywatnych, tłumaczenia w trakcie szkolenia pracowników w zakładach i przy rozruchu linii technologicznych oraz tłumaczenia szkoleń, instrukcji, prelekcji oraz prezentacji.

Oferujemy również korektę stylistyczną tłumaczeń.  

Centrum szkoleniowe dla lektorów

W celu podnoszenia kwalifikacji lektorów współpracujących z naszą szkołą językową, regularnie przeprowadzamy szkolenia metodyczne, wykorzystując przy tym metody wypracowane przez trenerów BEST oraz patronackie wydawnictwa edukacyjne. Organizujemy również szkolenia otwarte dostępne dla nauczycieli języków obcych.

Organizator Best Festiwalu Filmowego „Kino BESTajemnic”

Od marca 2009 roku organizujemy BEST FESTIWAL FILMOWY "Kino BESTajemnic" – regionalną imprezę dla kinomanów, podczas której pokazywane są produkcje różnych kinematografii europejskich i światowych. Są to w szczególności filmy nagrodzone na prestiżowych festiwalach i przeglądach filmowych. BEST Festiwal Filmowy to także szereg imprez towarzyszących. 

Agencja reklamowa – reklama w  szkołach BEST

Oferujemy wynajem powierzchni reklamowych - umieszczenie plakatów w salach wykładowych BEST CJO, dystrybucję ulotek w oddziałach BEST, reklamy w gazetce „DeBeściak” i na stronie internetowej www.bestcentrum.pl. Firmom, które chcą nawiązać dłuższą współpracę marketingową ze szkołą językową BEST CJO oferujemy uczestnictwo w charakterze sponsora w ramach naszych imprez edukacyjnych i kulturowych m.in. BEST Festiwal Filmowy, Olimpiada Językowa BEST czy Loteria Fantowa BEST. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania i reklamy Państwa firmy podczas imprezy kulturalnej. 

Wynajem sal wykładowych i sal konferencyjnych

P2020638_1282387754.JPG

Centrala BEST CJO w Tychach dysponuje profesjonalną salą konferencyjną, mogącą pomieścić od 50 do 80 osób. Istnieje możliwość podziału na dwie mniejsze sale. Sala wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie, projektor multimedialny, tablicę multimedialną, internet, WiFi oraz klimatyzację. We wszytkich lokalizacjach istnieje możliwość wynajęcia sal lekcyjnych z dostępem do internetu oraz z możliwością korzystania z projektora i tablicy multimedialnej.  

Pośredniczymy w pozyskiwaniu pracowników ze znajomością języków obcych, organizujemy testy kompetencji językowych i rozmowy z kandydatami w zakresie znajomości języków obcych.

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij