Szkoła

Znajdź swój kurs

Zapisy On-line

Znaki Jakości

Certyfikaty jakości BEST CJO

Best Centrum Języków Obcych to renomowana i profesjonalna szkoła jezykowa, która uzyskala wiele znaków jakości. 

Uzyskaliśmy Akredytację Kuratorium Oświaty w Katowicach. Jest ona znakiem jakości i formalną gwarancją wysokich standardów nauczania oraz potwierdzeniem, że BEST CJO prowadzi kursy językowe zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Tym samym jesteśmy jedyną taką placówką w regionie, jedną z kilku szkół z Akredytacją Kuratorium Oświaty w całym województwie śląskim i jedną z 30 placówek w całej Polsce!

ELCL_Logo140_1281820329.gifW kwietniu 2010 roku BEST Centrum Języków Obcych uzyskało Akredytację ELCL QA (European Language Competence Licence Quality Alliance). W  Polsce, oprócz naszej szkoły jest tylko 10 akredytowanych centrum ELCL QA. Poza granicami naszego kraju szkoły akredytowane znajdują się m.in. w Japonii, Kanadzie , Australii, Szwajcarii, Czechach, Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Tym samym sieć szkół BEST CJO dołączyła do grona najlepszych szkoł w Europie.

Przyznanie BEST akredytacji ELCL QA jest potwierdzeniem wysokich wymogów jakościowych uwzględnionych w Katalogu Jakości  ELCL QA oraz potwierdzeniem  zgodności poziomów grup naszej szkoły z wytycznymi CEFR (ang. Common European Framework of Reference for Languages: Learning, Teaching, Assessment), systemu opracowanego pod auspicjami Rady Europy. Akredytacja daje gwarancję uczącym się jezyków obcych w BEST CJO, że programy nauczania realizowane w naszej szkole są na najwyższym poziomie. 

 

Kim jest ELCL QA?

European Language Competence Licence Quality Alliance (ELCL QA) jest międzynarodowym stowarzyszeniem na rzecz jakości w nauczaniu języków obcych. Główna Radą zarządzającą jest ELCL Deutschland GmbH z siedzibą w Kolonii w Niemczech. ELCL wspiera oraz upowszechnia wdrażanie CEFR i skupia szkoły i uczelnie o najwyższych standardach w nauczaniu języków obcych.

 

Osoby planujące wyjazd na studia za granicę lub poszukiwania nowej pracy zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju, mogą zostać poproszone o przedstawienie potwierdzenia poziomu biegłości językowej za pomocą odpowiedniego dokumentu. Ważne jest przedstawienie swoich umiejętności oraz kompetencji językowych w jasny i czytelny sposób - temu służy właśnie system CEFR. W naszym centrum językowym kursy od lat organizowane są wg CEFR, według tej skali oceniane są także egzaminy wewnętrzne. Po zdanym egzaminie przeprowadzanym na koniec kursu każdy kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający znajomość języka na poziomie określonym przez Radę Europy tj. od A1 do C2, a za dodatkową opłatą można otrzymać również międzynarodowy certyfikat ELCL.

 

 

WUP_1281821305.jpg

 

Jesteśmy instytucją szkoleniową wpisaną do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach pod numerem 2.24/00105/2007.

  

MZO_1281821255.png

 Posiadamy status niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego, wpisanej do ewidencji Miejskiego Zarządu Oświaty w Tychach pod numerem 3/2004

  


Sponosr_-_Logo_Pearson_1281820329.png

Jesteśmy objęci patronatem renomowanych wydawnictw edukacyjnych: brytyskiego wydawnictwa Pearsons Longman i niemieckiego wydawnictwa Cornelsen EDU, co zapewnia wysoką jakość oraz różnorodność materiałów do nauki języków obcych wykorzystywanych na naszych kursach a także udział naszych lektorów w szkoleniach organizowanych przez te wydawnictwa.

 

 Cornelsen-Logo_1281820329.jpg

 Od lat jesteśmy na liście szkół językowych tygodnika  „Newsweek”.

Referencje

Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam na wypracowanie takiej oferty i form nauczania, które gwarantują pełną satysfakcję naszych klientów, czego dowodzą posiadane przez nas referencje jak i opinie klientów wyrażone w ankietach. Wśród Klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z "BEST" Centrum Języków Obcych możemy wymienić m.in PATRZ LISTA FIRM

 

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij