OSTATKI w BEST CJO - miesiąc nauki tylko 250zł - Best Centrum

OSTATKI w BEST CJO – miesiąc nauki tylko 250zł

Do końca roku szkolonego zostało tylko 1-3 miesiące. W tym czasie można się dopisać na dowolny kurs w BEST CJO za jedynie 250zł/miesiąc.

PROMOCJA: OSTATKI w BEST CJO – Dopisz się na kurs językowy do naszej szkoły na 1-3 miesiące przed zakończeniem roku szkolnego!

Czy wiesz, że nadal masz szansę dołączyć do naszego kursu językowego na ostatnie 1, 2 lub 3 miesiące przed zakończeniem roku szkolnego? To świetna okazja dla wszystkich, którzy chcą szybko poprawić swoje umiejętności językowe, przygotować się do egzaminów, przygotować się na zagraniczny wyjazd wakacyjny lub po prostu doświadczyć naszych metod nauczania zanim zdecydują się na pełny kurs w nowym roku szkolnym.

Mimo że kursy rozpoczęły się w październiku, nadal przyjmujemy zapisy na ostatnie miesiące nauki.

Nasza szkoła oferuje:

  • Doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele językowe
  • Elastyczne godziny zajęć, które możemy dostosować do Twojego harmonogramu
  • Komunikacyjną metodę nauczania, które sprawią, że nauka będzie przyjemnością
  • Podręcznik lub zestaw młodego kursanta w cenie kursu (dla zapisujących się w kwietniu)
  • Możliwość poznania naszej szkoły i atmosfery zanim podejmiesz dłuższą decyzję o kontynuacji nauki
  • Rabat za kontynuację na przyszły rok szkolny (kontynuacja w BEST CJO ma zawsze najwyższe rabaty).

Nie przegap tej szansy! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i zapisać się na kurs językowy na ostatnie miesiące roku szkolnego.

 

CENA

Cena jest symboliczna – tylko 250zł za miesiąc za dowolny kurs językowy z oferty grupowej BEST CJO. Oferta dotyczy wszystkich języków, grup wiekowych i poziomów nauczania.

Wyjątkiem są kursy języka polskiego, które rozpoczęły się w marcu 2024 – dla tych kursów promocja OSTATKI znajduje się TUTAJ.

 

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE ONLINE – RABT 15% i FISZKI GRATIS

Zajęcia indywidualne online zakupione przez stronę www.bestcentrum.online także objęte są promocją – obecnie rabat wynosi 15% ale dodatkowo każdy klient który wykupi przed 30.06.2024 minimum pakiet 12H otrzyma od BEST CJO fiszki elektroniczne renomowanej firmy Fiszkoteka (do wyboru 1 dowolny tytuł).

Fiszki to skuteczna samodzielna nauka, pomiędzy zajęciami z lektorem na żywo, która nie zajmie Ci czasu. 15 minut fiszek przez 7 dni i zobaczysz efekty:

  • uczysz się swoim własnym tempem
  • podtrzymasz motywację do nauki
  • znajdziesz pracę, zdasz egzaminy
  • uczysz się gdziekolwiek chcesz

Gdy poznasz, jak działa System Fiszkoteka, bez problemu w ciągu 30 minut nauczysz się ok. 50 nowych słów oraz bardzo efektywnie powtórzysz wszystkie słówka, które w danej chwili wymagają powtórzenia. W ten sposób przez miesiąc nauczysz się ponad 1000 słówek, zaś dzięki inteligentnym powtórkom zawsze będziesz pamiętał min. 98% z tych, które do tej pory przerobiłeś.

Nie czekaj. Przyda się na pewno przed wyjazdem lub egzaminem. Lektor na żywo + powtórka słówek z Fiszkoteką na pewno ci się spodoba.

Wejdź na stronę www.bestcentrum.online – wybierz flagę języka jaki cię interesuje, następnie grupę wiekową, zakres poziomu A1-B1, B2-C1 lub C2 a następnie pakiet godzin. Na końcu zapłać kartą, blikiem lub rozbij na raty.