Egzamin TOEIC BRIDGE - Best Centrum

Egzamin TOEIC BRIDGE

TOEIC BRIDGE

TOEIC Bridge® to egzamin z języka ogólnego przeznaczony dla osób na niższych poziomach zaawansowania, który mierzy praktyczną znajomość języka. Ten egzamin zawsze zdasz, gdyż wynik prezentowany jest w punktach. Jest szczególnie przyjazny dla osób początkujących, nie wymaga mówienia ani pisania, można do niego podejść bez stresu w dowolnym momencie nauki czy roku akademickiego, aby się sprawdzić i obrać dalszy kierunek nauki.

Instytucja certyfikująca

Amerykański ETS (Educational Testing Service) to globalny lider, który bada umiejętności edukacyjne klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie. Od ponad pięćdziesięciu lat ETS projektuje systemy oceny wiedzy, certyfikaty językowe i narzędzia wspomagające naukę języków obcych i wyznacza trendy w tym zakresie.

Z jakiego języka?

Sprawdź, z jakiego języka możesz zdać egzamin TOEIC® i otrzymać międzynarodowy certyfikat

Dla kogo egzamin

Grupa osób, którym rekomendujemy egzamin TOEIC Bridge® jest bardzo szeroka. Przekonaj się, że przyda się także Tobie.

Dla młodzieży
Dla dorosłych
Dla firm
Dla biznesu

Tryb egzaminu

W dzisiejszych czasach możliwości, co do formy i sposobów zdawania egzaminów są bardzo urozmaicone. Sprawdź możliwe tryby egzaminu TOEIC Bridge® .

Opis egzaminu

Egzamin TOEIC Bridge® jest rozpoznawalny na świcie jako „młodszy brat TOEIC®”. Został zaprojektowany z myślą o mierzeniu poziomu wiedzy z języka ogólnego osób na początkowych stopniach zaawansowania. Jaki jest cel osób dopiero rozpoczynających przygodę z językiem obcym, aby zdawać egzamin międzynarodowy? Jak się okazuje, ma to wiele korzyści, zwłaszcza jeśli egzamin jest obiektywny i rzetelny. Egzamin TOEIC Bridge® w oparciu o prawdziwe konteksty zaczerpnięte z życia sprawdza praktyczne wykorzystanie języka przez zdającego. Można w ten sposób nie tylko potwierdzić nabyte do tej pory umiejętności, zweryfikować jakość nauczania, ale także ustalić dalszy kierunek nauki, co w przypadku osób, które zamierzają poświęcić własne zasoby na dalsze zgłębianie języka obcego ma szczególne znaczenie. Warto też wspomnieć, że międzynarodowy certyfikat, który otrzymują zdający, jest zawsze wartościowym dodatkiem do CV. TOEIC Bridge® doskonale nadaje się również jako narzędzie audytu językowego w firmach.

TUTAJ znajdziesz dodatkowe informacje o punktacji egzaminu TOEIC Bridge, a TUTAJ krótką ulotkę w języku polskim z kompendium wiedzy o tym egzaminie

Przebieg egzaminu

  • TOEIC Bridge® sprawdza rozumienie tekstu słuchanego i czytanego. Ma formę testu wyboru, który składa się ze 100 pytań w dwóch sekcjach i trwa ok. 60 min.
  • Część Reading trwa ok. 35 min. i składa się z 50 pytań. Można w niej zdobyć maksymalnie 90 pkt. W tej części należy uzupełnić pojedyncze zdania, dłuższe teksty oraz wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem.
  • Część Listening zajmuje ok 25 min. i również składa się z 50 pytań, można w niej zyskać maksymalnie 90 pkt. W tej sekcji zdający wysłuchuje nagranych wypowiedzi, pytań, konwersacji i krótkich rozmówek, a jego zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na pytania w oparciu o to, co usłyszał.

Testy są sprawdzane przez komputer, który podaje wynik na skali 20-180 punktów. Po otrzymaniu wysokiego wyniku zdający mogą być pewni, że ich przygotowanie jest odpowidnie, aby bez stresu przystąpić do egzaminu TOEIC®.

Wyniki

Wyniki TOEIC Bridge®. prezentują się następująco względem popularnej skali Rady Europy – CEFR.

  • 94 pkt. – Beginner A1
  • 134 pkt. – Elementary A2
  • 170 pkt. – Intermediate B1

Cena egzaminu

Cena egzaminu TOEIC Bridge  (A1-B1) w roku 2024 wynosi około 430zł (minimum 3 osoby na egzaminie, za każdym razem przygotowujemy indywidualne wyliczenie kosztów). Zapytania proszę kierować na adres egzaminy@bestcentrum.pl

Poziomy egzaminów

Sprawdź, na jakich poziomach TOEIC Bridge® mierzy umiejętności językowe zdającego.

W jakim oddziale zdasz egzamin

Rodzaje egzaminów

Zobacz jakim rodzajem egzaminu jest TOEIC Bridge®

KORZYŚCI

W cenie egzaminu

Decydując się na egzamin TOEIC Bridge® w BEST Centrum Egzaminacyjnym, możesz cieszyć się przydatnymi opcjami dodatkowymi w cenie egzaminu.

dodatkowo płatne

Powiększ pakiet o dodatkowe korzyści

BEST Centrum Egzaminacyjne proponuje zdającym szereg dodatkowych korzyści, z których możesz skorzystać odpłatnie w atrakcyjnej cenie, jeśli tylko chcesz.

Co chcesz dalej zrobić?